Tootevalik

 

C115iAX OCX2 Single door refrigerator + holding plate, 115L, 12/24Vdc, Internal
Tootekood: 0400‐0039
Laoseis: Tellimisel
The Stainless Steel Series has been completely updated in both design and function. The stylish new square edge door design with the Steelock positive latch handle has the added functionality of a vent position for air circulation during periods of non-use preventing mould or bad odours in the fridge. The single section, stainless steel fitting frame allows the fridge to be securely fixed either with the door flush or proud of your furniture and has integrated vent slots to improve air flow and the efficiency of the cooling unit behind. AX models are equipped with a holding plate to maintain the temperature in the fridge for extended periods either over night or when there is limited power available. Single door refrigerator + holding plate,
Hind:
1496,40 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted
Tootekood: 5844-000-3 ,   Laoseis: Laos
40,80 €
Tootekood: RKITD20 ,   Laoseis: Tellimisel
1825,00 €
Esitleme maailma esimest veespordi jaoks ehitatud stereosüsteemi- FUSION STEREOACTIVE™

See on FUSIONI poolt Uus-Meremaal ehitatud ja disainitud IPx7 veekindlus-standardiga, kaasaskantav Bluetooth kõlariga varustatud stereosüsteem, mis ujub.

Sellel on unikaalne FUSION PUCK paigaldussüsteem, mis võimaldab paigaldada stereosüsteem kindlalt ükskõik millise paadi, kajaki, kanuu või isegi mullivanni külge.

Võta vee peale kaasa oma muusikakataloog ja striimimise teenused:

Bluetooth audio striimimime igalt A2DP bluetoothiga ühendatud seadmelt

AM/FM raadio tüüner kahe lemmikjaama salvestamise võimalusega

Hoia end kursis ilmaga Weatherband raadio abil- Saadaval ainult Põhja-Ameerikas

Kuula oma MP3 meediafaile madala profiiliga USB mälupulgalt samal ajal kui oled vee peal. STEREOACTIVE seadme USB-sisend on disainitud veekindla ja turvalise ühenduse loomiseks


12 unikaalset hääljuhist (saadaval 6 eri keeles) võimaldavad tagasisidet ja kontrolli oma meelelahutuskogemuse üle.

Muusika kvaliteet on sama tähtis kui seadme vastupidavus, seetõttu on FUSIONi eksperdid töötanud väsimatult D-klassi võimendi ja kahe 2,5´´-se 40 W võimsusega kõlari detailide kallal, et saavutada kõrge kvaliteediga muusika taasesitus.

Juhi oma meelelahutuskeskust nutitelefoni ja nutikella jaoks mõeldud FUSION-Link Bluetooth äppiga, mis on saadaval Apple või Androidi nutitelefoni kasutajatele ning Garmini nutikella omanikele.
Tootekood: 010-01971-02 ,   Laoseis: Tellimisel
269,00 €
Tootekood: DW42RFX ,   Laoseis: Laos
1320,00 €
Tootekood: 140-0670-00 ,   Laoseis: Tellimisel
0,00 €