Tootevalik

 

GRAN TURISMO 50 standard paat
Tootekood: GRAN50
Kaubamärk: Beneteau
Laoseis: Tellimisel
Gran Turismo 50 - As the flagship of the latest generation of sport cruisers by Beneteau, the Gran Turismo 50 stands apart. Her elegant profile, full-space main deck, and onboard technology will win over connoisseurs of beautiful objects and thrill-seekers alike.

EXTERIOR DESIGN - The Gran Turismo 50 is sporty and elegant, marrying driving sensations and lifestyle on board. Beneteau has shaken up the world of sport cruisers with this largest model of the range featuring a planing hull, Volvo IPS 600 engine power, an in-built retractable sun visor in the Hardtop and modular side glazing. The cockpit continues in the form of a vast protected lounge on the full-space main deck. This fully-flush layout seamlessly connects the interior with the exterior. Ideally situated and perfectly protected by the cap of the hardtop, the on-deck galley can by enhanced with an aft worktop and grill. The tender garage, which is compatible with the Williams Minijiet 270, is reached by the huge submersible swim platform. They are ideal for the enjoyment of a wide range of water sports.
INTERIOR DESIGN - The interior is refined, spacious and extremely comfortable, with a large number of windows and portholes that fill the lower deck spaces with light. Reached by a portside companionway, the main galley combines design and practicality with a magic corner, lots of storage, refrigerator and freezer, and Corian® worktops.The two versions of the Gran Turismo 50 – “saloon cosy” or three cabins – have a full-beam owner suite, bathed in light and enjoying an en-suite shower room, as well as dressing room-style fittings. The quality and combination of materials, the deep pore walnut woodwork as well as lots of decorative details are the hallmark of a luxury boat.
Hind:
660960,00 €
CE sertifikaat B Offshore
Inimesi B12/C12
Joogiveetank (l) 2 x 200
Kaal (kg) 13640
Kere materjal Klaasplast
Kere pikkus (m) 14,17
Kütusetank (l) 2 x 650
Laius (m) 4,38
Maksimaalne võimsus 2 x 320/435
Mootori tüüp IPS
Pikkus (m) 15,78
Süvis (m) 0,9

VideoGran Turismo 50 – Gran Turismo 50 paistab silma Beneteau sportmootorpaatide viimase põlvkonna lipulaevana. Selle elegantne profiil, täissuuruses peatekk ja pardatehnoloogia võidavad ühtviisi nii esteetide kui elamuste otsijate poolehoiu.

VÄLISDISAIN – Gran Turismo 50 on sportlik ja elegantne ning pakub nii sõiduelamusi kui suurepärast eluviisi pardal. Võib väita, et Beneteau raputas lausa sportmootorpaatide maailma unest üles selle tootesarja suurima mudeliga, millel on glisseeriv kere, Volvo IPS 600 mootor, integreeritud sissetõmmatav päikesevari kõvas katuses ja modulaarsed küljeklaasid. Kokpit jätkub tohutu kaitstud messina täissuuruses peatekil. Selline täiesti ühetasane planeering seob interjööri sujuvalt eksterjööriga üheks tervikuks. Ideaalse paigutuse ja kõva katuse pikendusega perfektselt kaitstud tekikambüüsi saab täiendada ahtris paikneva tööpinna ja grilliga. Williams Minijet 270-le sobivale abipaadi garaažile pääseb ligi tohutusuurelt sukeldatavalt ujumisplatvormilt. See lahendus sobib ideaalselt paljude erinevate veespordialade nautimiseks.

SISEDISAIN – Interjöör on rafineeritud, ruumikas ja äärmiselt mugav, siin on arvukalt aknaid ja pardaavasid, mis täidavad alumise teki ruumid valgusega. Vasakparda kajutitrepp viib peakambüüsi, mida iseloomustab disaini ja praktilisuse laitmatu kombinatsioon – siin on maagiline nurk, palju panipaiku, külmik ja sügavkülmik ning Corian®-i tööpinnad. Gran Turismo 50-ne kahel versioonil – “mugav mess” või kolm kajutit – on piimilaiune valgusest tulvil reederisviit oma duširuumi ja garderoobistiilis sisseseadega. Selle luksuspaadi iseloomulikeks tunnusteks on materjalide kvaliteet ja kombinatsioon, sügavate soontega pähklipuidust paneelid ning arvukad dekoratiivsed detailid.

Sarnased tooted
Flyer 5.5 SPACEdeck on väga ruumikas, avatud kokpiti ning keskkonsooliga dayboat ja ühtlasi Beneteau väikseim paat, millel on kasutatud ainulaadset ja patenteeritud AirStep® põhjakuju. Ahtris lai iste, mis on lahti võetav päikesetekiks*, kaks suurt panipaika vööris teevad Flyer 5.5 SPACE deck´ist funktsionaalse ja lihtsa paadi, millele saab tellida huvitavaid lisasid.
Flyer 5.5 SPACEdeck on perekonnale orienteeritud, paat on mugav, kokpit ruumikas ja paljude lisavõimalustega, mis ei ole tavaline selles suuruses paatidele.
90hj mootoriga saavutab Flyer 5.5 SPACEdeck maksimum kiiruseks 27kn ning keskmine kütusekulu jääb 20l/h piiresse.

*- Lisavarustus

Tootekood: FLYER5SPACE
15780,00 €
Klisseeriva kere ja keskkajutiga Barracuda 8 on just see, mida vajad kiireks kruisimiseks, kalastamiseks või veehobidega tegelemiseks. Barracuda 8 on disainitud ja arendatud arvestades brändi väärtuseid nagu merekindlus, disain, ohutus ja innovatsioon.
Rikkalik lisavarustuse nimekiri laseb Sul paadi täpselt enda järgi kujundada - kalastus- ja kruiisingpakett on ainult osa valikust.


Tootekood: BARRACUDA8 ,   Laoseis: Tellimisel
40920,00 €
A small pilothouse boat at the top of its game! The profile of the new Antares 6 is both modern and timeless, yet she still has all the features that have made this range a success in the last 40 years. The ideal boat for excursions, fishing trips, and picnic outings, she goes a long way to building boating confidence and making the experience enjoyable.

Built on the latest generation of outboard hulls, this fishing cruiser is incredibly stable and truly a pleasure to drive. With a single engine of up to 115 hp, the Antares 6 is impressively manoeuvrable and makes quick work of getting in and out of harbours.
Tootekood: ANTARES6 ,   Laoseis: Tellimisel
24360,00 €
Flyer 8 SPACEdeck on erakordne "lahtine" paat. Kere juures kasutatakse AirStep® põhjakuju. Suurepärane ergonoomika pakub optimaalset juhtimise asendit. Vööriistmed on hea paigutusega nii painipaikadena kui ka paadis mugavaks liikumiseks. Ahtris on lai iste, mis on lahti võetav päikesetekiks*. Flyer 8 SPACEdeck on suurele perekonnale orienteeritud, paat on mugav, kokpit ruumikas ja paljude lisavõimalustega, mis ei ole tavaline selles suuruses paatidele.
2x150hj mootoritga saavutab Flyer 8 SPACEdeck maksimum kiiruseks 39kn ning keskmine kütusekulu jääb 34l/h piiresse kui kiirus on 22kn.

*- Lisavarustus

Tootekood: FLYER8SPACE1 ,   Laoseis: Tellimisel
34560,00 €
With a length overall of 11 metres, the new flagship of the Antares fleet is the perfect illustration of a family cruiser. Safe, ideal for cruising, and seaworthy, the contemporary design of this powerboat focuses on comfort and space, as well as safety and innovation.
Tootekood: ANTARES11OB ,   Laoseis: Tellimisel
133800,00 €