Tootevalik

 

MMR40 Wired N2k controller waterproof with lcd screen
Tootekood: 99910JL
Kaubamärk: JL Audio
Laoseis: Tellimisel
Hind:
289,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted
Esitleme maailma esimest veespordi jaoks ehitatud stereosüsteemi- FUSION STEREOACTIVE™

See on FUSIONI poolt Uus-Meremaal ehitatud ja disainitud IPx7 veekindlus-standardiga, kaasaskantav Bluetooth kõlariga varustatud stereosüsteem, mis ujub.

Sellel on unikaalne FUSION PUCK paigaldussüsteem, mis võimaldab paigaldada stereosüsteem kindlalt ükskõik millise paadi, kajaki, kanuu või isegi mullivanni külge.

Võta vee peale kaasa oma muusikakataloog ja striimimise teenused:

Bluetooth audio striimimime igalt A2DP bluetoothiga ühendatud seadmelt

AM/FM raadio tüüner kahe lemmikjaama salvestamise võimalusega

Hoia end kursis ilmaga Weatherband raadio abil- Saadaval ainult Põhja-Ameerikas

Kuula oma MP3 meediafaile madala profiiliga USB mälupulgalt samal ajal kui oled vee peal. STEREOACTIVE seadme USB-sisend on disainitud veekindla ja turvalise ühenduse loomiseks


12 unikaalset hääljuhist (saadaval 6 eri keeles) võimaldavad tagasisidet ja kontrolli oma meelelahutuskogemuse üle.

Muusika kvaliteet on sama tähtis kui seadme vastupidavus, seetõttu on FUSIONi eksperdid töötanud väsimatult D-klassi võimendi ja kahe 2,5´´-se 40 W võimsusega kõlari detailide kallal, et saavutada kõrge kvaliteediga muusika taasesitus.

Juhi oma meelelahutuskeskust nutitelefoni ja nutikella jaoks mõeldud FUSION-Link Bluetooth äppiga, mis on saadaval Apple või Androidi nutitelefoni kasutajatele ning Garmini nutikella omanikele.
Tootekood: 010-01971-01 ,   Laoseis: Tellimisel
269,00 €
Tootekood: 90438JL ,   Laoseis: Tellimisel
28,99 €
Tootekood: 90441JL ,   Laoseis: Tellimisel
49,00 €

O-M6-10IB-L-GwGw-4 10-inch (250 mm) Marine Subwoofer Driver, Gloss White LUXE Grille, 4 Ω (OEM); The power and performances of the reknown M6 series in a flush mount classic grille style. The new LUXE series is the sum of a discrete design for those ones who don´t want to compromise a crisp and brilliant audio. The ceramic finish grille is ready to last season after season on the vessels no matter the harsh marine conditions. The speakers are available in 6.5, 7.7 and 8.8 inches while the subs are 8.0 and 10 inches. LUXE Speakers are sold in single units

Tootekood: 93761JL ,   Laoseis: Tellimisel
550,01 €

M700/5 5 Ch. Class D Marine System Amplifier, 700W; M Series marine amplifiers feature hyper-efficient NexDTM Class D technology to deliver audiophile-grade performance and outstanding efficiency from within an incredibly compact package. Advanced thermal management systems and a full complement of studio-grade signal processing features are standard, and an HD-RLC can be added to all models for remote level control. Available in a wide range of configurations to suit any system design.

Tootekood: 98274JL ,   Laoseis: Tellimisel
799,00 €