E-poe tingimused

 

 

 

14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

 

1. Teil on õigus pärast toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates e-kiri aadresile marine@marine.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma arvelduskonto numbriga.

2. Pärast toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu saates e-kirja aadresile marine@marine.ee vastavasisulise tellimuse tühistamise teate koos tellimuse või arve numbriga.

3. Tellimuse tühistamisel punktis 1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa, millest klient kannab toote lattu saatmisega seotud kulutused kuni 10 EUR (p. 5). Raha tagastame tagastatud toote eest Teie arvelduskontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud v.a käesolevate tingimuste punktis 4, 5 ja 6 sätestatud juhtudel.

4. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – andureid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt ehk siis kõik tooted. Tagastada ei saa töökorras ostu-müügilepingule vastavat kaupa, mis on ostetud või väljastatud meie esinduskauplusest. Kliendil on õigus tutvuda kaupluses tellitud kaubaga.

5. Alter Baltics OÜ e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu kuni 10 EUR ulatuses kliendilt küsida ning selles mahus tagastavast summast kinni pidada.

6. Kui tagastatav toode ja/või toote pakend on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Alter Baltics OÜ poolt ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Alter Baltics OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Alter Baltics OÜ Teile tasaarveldamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Alter Baltics OÜ vahel v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.