Preču kategorijas

4 Channel Marine Amplifier - AB-Class, MS-AM504
Produkta kods : 010-01500-00
Zīmols: Fusion
Daudzums: Nav noliktavā

Frequency Response 5Hz - 38kHz +/- 3dB
Peak Power 500 Watts
Rated Power 14.4 Volt power output specification 65 Watts RMS x 4 @ 4Ω 1% THD+N 100 Watts RMS x 4 @ 2Ω 1% THD+N 200 Watts RMS x 2 @ 4Ω Bridged 1% THD+N

Cena:
319,00 €
Daudzums: - +
   - vai -   
Tips Meelelahutus
Līdzīgās preces

Product Specifications

Box Type Sealed
Cone Material Polypropylene/NBR Surround
Efficiency (1W/1M): 86dB W/M
Frequency Response: 80Hz - 20Hz
Impedance: 4 Ohm
Peak Power: 100 Watts
RMS Power: 25 Watts
Woofer Size: 4"

Produkta kods : MS-OS420 ,   Daudzums: Noliktavā
103,20 € (20%)
129,00 €

Features:

CURV Cone Technology - Incorporating CURV woven fiber composite, which is heat pressed, to form a lighter and stronger cone that delivers greater sound definition and higher output, for greater resistance to the marine environment.

Fully Sealed Crossover Components – Providing full protection from the harsh marine environment, whilst delivering improved frequency response at the crossover point for a detailed spectrum of audio and new level of acoustic performance.

Sports Styled Grille – A structurally ridged True-Marine™ design for the ultimate cone protection, that delivers great looks to complement any vessel. Engineered for internal or external installation. 

Silk Dome Tweeter - Creating a smooth upper frequency response and increased efficiency, which delivers crisp sound for unrivalled enjoyment.

Large Diameter Voice Coil – Delivering an increase in real power and efficiency, the voice coil provides a signature sound exclusive to the 7.7” FUSION Speakers.

 Dual-Color diffused LED Lighting option* - Select either a Striking Blue or Sparkling White LED illumination for your speaker cone to add instant appeal that will energize your boating experience.

Produkta kods : SG-FL77SPC ,   Daudzums: Nav noliktavā
399,00 €

Esitleme maailma esimest veespordi jaoks ehitatud stereosüsteemi- FUSION STEREOACTIVE™

See on FUSIONI poolt Uus-Meremaal ehitatud ja disainitud IPx7 veekindlus-standardiga, kaasaskantav Bluetooth kõlariga varustatud stereosüsteem, mis ujub.

Sellel on unikaalne FUSION PUCK paigaldussüsteem, mis võimaldab paigaldada stereosüsteem kindlalt ükskõik millise paadi, kajaki, kanuu või isegi mullivanni külge.

Võta vee peale kaasa oma muusikakataloog ja striimimise teenused:

Bluetooth audio striimimime igalt A2DP bluetoothiga ühendatud seadmelt

AM/FM raadio tüüner kahe lemmikjaama salvestamise võimalusega

Hoia end kursis ilmaga Weatherband raadio abil- Saadaval ainult Põhja-Ameerikas

Kuula oma MP3 meediafaile madala profiiliga USB mälupulgalt samal ajal kui oled vee peal. STEREOACTIVE seadme USB-sisend on disainitud veekindla ja turvalise ühenduse loomiseks


12 unikaalset hääljuhist (saadaval 6 eri keeles) võimaldavad tagasisidet ja kontrolli oma meelelahutuskogemuse üle.

Muusika kvaliteet on sama tähtis kui seadme vastupidavus, seetõttu on FUSIONi eksperdid töötanud väsimatult D-klassi võimendi ja kahe 2,5´´-se 40 W võimsusega kõlari detailide kallal, et saavutada kõrge kvaliteediga muusika taasesitus.

Juhi oma meelelahutuskeskust nutitelefoni ja nutikella jaoks mõeldud FUSION-Link Bluetooth äppiga, mis on saadaval Apple või Androidi nutitelefoni kasutajatele ning Garmini nutikella omanikele.

Produkta kods : 010-01971-01 ,   Daudzums: Nav noliktavā
269,00 €

ACTIVESAFE abil hoiad oma väärtasjad kindlalt ja kaitstult

ACTIVESAFE on täiesti veekindel IPx7 standardile vastav hoiukarp, mis ühildub ideaalselt FUSION puck kinnitusega ning vettekukkumisel ei upu, vaid ujub.

Karp on piisavalt suur, et mahutada iPhone 6s Plus või Samsung Galaxy S7, auto võtmed, krediitkaardid ja mündid. Nüüd sa ei pea enam vee peal olles muretsema oma väärtasjade kadumise või märjaks saamise pärast.

Produkta kods : 010-12519-00 ,   Daudzums: Nav noliktavā
99,00 €
Produkta kods : 010-02250-10 ,   Daudzums: Nav noliktavā
449,00 €