Categories
1 Ch Marine Amplifier, Apollo; MS-AP12000
SKU: 010-02284-10
Brand: Fusion
Qty: Out of Stock
Amplify the moment with an Apollo™ marine amplifier – designed specifically for use with your Fusion® DSP-enabled marine stereo and Fusion speakers. This powerful and efficient monoblock amplifier is the difference between hearing the music and feeling it. With an impressive 650-watt RMS (at 4 ohm), this amplifier is specifically designed to power a subwoofer. The Easy Tune feature automatically regulates audio settings for the best sound quality without manual adjustments (Requires setup using the Fusion-Link™ app on a compatible smartphone).
Price:
649,00 €
Qty.: - +
   - or -   
Similar products
Esitleme maailma esimest veespordi jaoks ehitatud stereosüsteemi- FUSION STEREOACTIVE™

See on FUSIONI poolt Uus-Meremaal ehitatud ja disainitud IPx7 veekindlus-standardiga, kaasaskantav Bluetooth kõlariga varustatud stereosüsteem, mis ujub.

Sellel on unikaalne FUSION PUCK paigaldussüsteem, mis võimaldab paigaldada stereosüsteem kindlalt ükskõik millise paadi, kajaki, kanuu või isegi mullivanni külge.

Võta vee peale kaasa oma muusikakataloog ja striimimise teenused:

Bluetooth audio striimimime igalt A2DP bluetoothiga ühendatud seadmelt

AM/FM raadio tüüner kahe lemmikjaama salvestamise võimalusega

Hoia end kursis ilmaga Weatherband raadio abil- Saadaval ainult Põhja-Ameerikas

Kuula oma MP3 meediafaile madala profiiliga USB mälupulgalt samal ajal kui oled vee peal. STEREOACTIVE seadme USB-sisend on disainitud veekindla ja turvalise ühenduse loomiseks


12 unikaalset hääljuhist (saadaval 6 eri keeles) võimaldavad tagasisidet ja kontrolli oma meelelahutuskogemuse üle.

Muusika kvaliteet on sama tähtis kui seadme vastupidavus, seetõttu on FUSIONi eksperdid töötanud väsimatult D-klassi võimendi ja kahe 2,5´´-se 40 W võimsusega kõlari detailide kallal, et saavutada kõrge kvaliteediga muusika taasesitus.

Juhi oma meelelahutuskeskust nutitelefoni ja nutikella jaoks mõeldud FUSION-Link Bluetooth äppiga, mis on saadaval Apple või Androidi nutitelefoni kasutajatele ning Garmini nutikella omanikele.
SKU: 010-01971-00 ,   Qty: In Stock
269,00 €
ACTIVESAFE abil hoiad oma väärtasjad kindlalt ja kaitstult

ACTIVESAFE on täiesti veekindel IPx7 standardile vastav hoiukarp, mis ühildub ideaalselt FUSION puck kinnitusega ning vettekukkumisel ei upu, vaid ujub.

Karp on piisavalt suur, et mahutada iPhone 6s Plus või Samsung Galaxy S7, auto võtmed, krediitkaardid ja mündid. Nüüd sa ei pea enam vee peal olles muretsema oma väärtasjade kadumise või märjaks saamise pärast.
SKU: 010-12519-01 ,   Qty: Out of Stock
99,00 €
Refresh your on-board aesthetics with a new set of Sports Grey grilles for the XS Series 7.7" Sports speakers. Just like your existing XS Series speakers, these grilles are suitable for both indoor and outdoor installation on board. Simply remove your existing grille, fit the new grey grille into place, and enjoy quality audio from a stylish system that suits your vessel.
SKU: 010-12879-10 ,   Qty: Out of Stock
25,00 €
This product is made of high-quality materials to serve you for years to come. Designed using state-of-the-art technology and with customers in mind. It will meet your needs and deliver great quality at an affordable cost.
SKU: 010-12880-10 ,   Qty: Out of Stock
25,00 €