Tootegrupid

 

SWIFT TRAWLER 44 standard paat
Tootekood: SWIFT44
Kaubamärk: Beneteau
Laoseis: Tellimisel

SWIFT TRAWLER 44 on ookeanisõiduks disainitud “Trawler by Beneteau”: kiire ja äärmiselt merekindel, tunne end koduselt kõikidel meredel ning järjekindel energiatõhusus muudab selle oma kategooria liidriks kogu maailmas. Loe täpsemat kirjeldust allpool.

Hind:
457560,00 €
CE sertifikaat B Offshore
Inimesi B12/C14
Joogiveetank (l) 640
Kaal (kg) 10870
Kere materjal Klaasplast
Kere pikkus (m) 12,17
Kütusetank (l) 1400
Laius (m) 4,25
Maksimaalne võimsus 2 x 220/300
Mootori tüüp Veovõll
Pikkus (m) 13,88
Süvis (m) 1,05

SWIFT TRAWLER 44 – Elegantne ja moodne Swift Trawler 44 on oma parimate omaduste destillaat. See ookeanisõiduks disainitud “Trawler by Beneteau” on kiire ja äärmiselt merekindel. See tunneb end koduselt kõikidel meredel ning järjekindel energiatõhusus muudab selle oma kategooria liidriks kogu maailmas.

VÄLISDISAIN – Swift Trawler 44 on Beneteau disainibüroo, arhitekt Michel Joubert’i ja disainer Pierre Frutschi koostöö tulemus. Meresõidul pakub selle poolglisseeriv kere suurt sõidunaudingut kõikidel kiirustel ja oivalist püstuvust läbi lainete murdes. See paat on ajatult elegantne tänu klassikalise stiili ja suurepärase modernsuse kombinatsioonile.

SISEDISAIN – Swift Trawler 44-a interjöör on tulvil valgust, kuna see on disainitud eluruumi suurendama. Paadi sisseseade on multifunktsionaalne ja pardal on arvukalt panipaiku. Selle kajutid näevad välja nagu tõelised toad ning messi saab tänu lihtsalt lahtikäivale sohvale muuta külalistetoaks. Ergonoomiline juhikoht ja helgitu tuuleklaas parandavad veelgi meresõidu ohutust. Mahagonipuit lisab interjöörile klassikalise ja samas ka kaasaegse puudutuse sooja õhustiku loomiseks.

KIIRE JA TASAKAALUSTATUD – Te leiate peagi, et Swift Trawler 44 on üllatavalt mitmekülgne hoolimata sellest, mis mõtted teil pikkadel merereisidel tekivad ja milline on teie sihtkoht. See hästi tasakaalustatud paat tekitab teis unikaalse ohutuse ja heaolu tunde.

Sarnased tooted
Tootekood: SWIFT30 ,   Laoseis: Tellimisel
223200,00 €

Tootesarja lipulaevaks oleva Swift Trawler 50-ne 2016. aasta versiooniga töötas Beneteau täielikult ümber traditsioonilise pikamaasõitudeks mõeldud mootorpaadi kontseptsiooni. Loe täpsemat kirjeldust allpool.

Tootekood: SWIFT50 ,   Laoseis: Tellimisel
783240,00 €

Swift Trawler 35-l on Cumminsi 425-hobujõuline mootor tagamaks teile nauditavat meresõitu ja head juhitavust. Loe täpsemat kirjeldust allpool.

Tootekood: SWIFT35 ,   Laoseis: Tellimisel
297120,00 €