Firmast

 

Alter Group OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas aktiivset tegevust 1997. aasta varakevadel, tegevusvaldkonnaks elektrimaterjalide jae- ja hulgimüük. Alates 2003. aastast hakati omanike suure purjetamiskire tõttu tegelema ka meretehnika ja väikelaevade turul. Esialgu tegeleti üksnes mereelektroonika müügiga, kuid peagi lisandusid tootevalikusse ka kaatrid ja muu merevarustus.

2010. aasta detsembris loodi tütarettevõte Alter Baltics OÜ. Alates sellest hetkest toimub organisatsiooni põhitegevus just selle nime all, Alter Group OÜ jätkab haldusettevõttena.

Organisatsioon on aasta aastalt suurendanud turuosa lisaks elektrimaterjalide müügile ka meretehnika vallas ning laienenud kõikidesse Balti riikidesse. Praeguseks esindab Alter Baltics OÜ Eestis selliseid tuntud kaubamärke nagu Navico (Lowrance, B&G, Simrad, Simrad PRO), Beneteau, Navionics, Evinrude, Mastervolt (Ancor, BEP, Blue Sea, Lenco, Czone, Marinco, ProMariner), Lalizas, Flir, Fusion, Xylem, Ritchie Compasses, Glastron, Galeon, Torqeedo, Hella Marine, Fjordstar, Ridas RIB ning Faster.

2008. aastal avati Tallinnas Gaasi tänaval uus kontori- ja laohoone, milles on esindatud nii seminariruum kui ka toodete näidistesaal, et pakkuda oma klientidele veelgi professionaalsemat teenust ning paremat võimalust tootevalikuga tutvumiseks.

Tänaseks teeme tihedat koostööd mitmete Eesti paadi- ja kalastusajakirjadega mitte vaid reklaami eesmärgil vaid avaldame seal ka testide tulemusi. Iga-aastaselt osaleme Meremessil ning Lätis toimuval “Baltic Boat Show”’l.

Alates 2015. a. jaanuarist omame kvaliteedijuhtimissertifikaati ISO 9001 ning keskkonnajuhtimissertifikaati ISO 14001.

Jaanuaris 2017 avasime esinduse Riias, aadressil Katlakalna iela 11C ning sama aasta septembris valmis meie uus hoone Tartus, aadressil Võru tn 162.