Tootevalik

 

25-30hj

25-30hj
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Suzuki päramootor DF25 A on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF25 A varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start -automaatselt töötav dekompressiooni süsteem vähendab oluliselt mootori käivitamiseks vajaliku jõu hulka. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF25 A standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak ja kütusevoolik.
Tootekood: DF25AS ,   Laoseis: Tellimisel
4560,00 €

Suzuki päramootor DF25 AT/ATH on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF25 AT/ATH varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF25 ATHL on saadaval ainult pika L 20” veojalaga.

Tootekood: DF25ATHL ,   Laoseis: Tellimisel
4920,00 €
Suzuki päramootor DF25 ATL on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF25 ATL varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start -automaatselt töötav dekompressiooni süsteem vähendab oluliselt mootori käivitamiseks vajaliku jõu hulka. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF25 ATL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis) ja elektriline trim/tilt. DF25 ATL on saadaval ainult pika (L: 508 mm (20”)) veojalaga
Tootekood: DF25ATL ,   Laoseis: Tellimisel
5600,00 €

Suzuki päramootor DF30 ATH/AQH/AQHE on oma klassi üks kergemaid rumplist juhitvaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 ATH/AQH/AQHE varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start – elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. Standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter ja gaasivedruga kallutus, L 20” veojalg.

Tootekood: DF30AQHEL ,   Laoseis: Tellimisel
5030,00 €

Suzuki päramootor DF30 ATH/AQH/AQHE on oma klassi üks kergemaid rumplist juhitvaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 ATH/AQH/AQHE varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start – elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. Standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, ja gaasivedruga kallutus, L 20” veojalg.

Tootekood: DF30AQHL ,   Laoseis: Tellimisel
4800,00 €

Suzuki päramootor DF30 AT/AR on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 AT/AR varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. 4 takti, 30 hj, elektrooniline sissepritse, elektriline start, L 20″ veojalg, kaugjuhtimine (külgpult komplektis).

Tootekood: DF30ARL ,   Laoseis: Tellimisel
5070,00 €

Suzuki päramootor DF30 AT/AR on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 AT/AR varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF30 ARS – 4 takti, 30 hj, elektrooniline sissepritse, elektriline start, S 15″ veojalg, kaugjuhtimine (külgpult komplektis)

Tootekood: DF30ARS ,   Laoseis: Tellimisel
5020,00 €

Suzuki päramootor DF30 ATHL on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 ATHL varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start -automaatselt töötav dekompressiooni süsteem vähendab oluliselt mootori käivitamiseks vajaliku jõu hulka. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF30 ATHL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter ja elektriline trim/tilt. DF30 ATHL on saadaval ainult pika (L: 508 mm (20”)) veojalaga

Tootekood: DF30ATHL ,   Laoseis: Tellimisel
5380,00 €
Suzuki päramootor DF30 AT on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 AT varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start -automaatselt töötav dekompressiooni süsteem vähendab oluliselt mootori käivitamiseks vajaliku jõu hulka. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF30 AT standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis) ja elektriline trim/tilt
Tootekood: DF30ATL ,   Laoseis: Tellimisel
5550,00 €

Suzuki päramootor DF30 AT on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 AT varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start -automaatselt töötav dekompressiooni süsteem vähendab oluliselt mootori käivitamiseks vajaliku jõu hulka. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga. DF30 AT standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis) ja elektriline trim/tilt

Tootekood: DF30ATS ,   Laoseis: Tellimisel
5500,00 €