ActiveTarget® 2 tutvustus

by Admin on 24.11.2023

Kui räägime kaasaegsetest kalastustehnoloogiatest, siis Lowrance on kindlasti oma valdkonna juhtivaid ettevõtteid. Nende uusim tehnoloogiline saavutus, Lowrance Active Target 2, on tõeline murrang kalastusmaailmas, viies sind sammu võrra lähemale veealusele maailmale.

Ole valmis avastama veealust maailma uues võtmes ja naudi kalapüüki nagu ei kunagi varem!

Active Target 2 pakub sulle selget ja üksikasjalikku pilti veealusest maailmast. See tehnoloogia kasutab kõrgsageduslikku sonarit, mis loob realistliku pildi kala liikumisest, nende suurusest ja nende liikumissuunast. See tähendab, et sul on võimalik teha teadlikumaid otsuseid, kui jälgid, kuidas kalad reageerivad sinu söödale.

Kasutajasõbralik tehnoloogia

Üks asi, mis muudab Active Target 2 eriti kasutajasõbralikuks, on selle lihtne paigaldamine ja kasutamine. Intuitiivne kasutajaliides muudab seadme seadistamise ja kasutamise nauditavaks igale kalamehele, olenemata nende tehnilistest oskustest. Nii saad keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline - kalapüügile. 

Jälgi kuidas kala reageeriib söödale kõrge eraldusvõimega erinevates vaadetes (ette, alla ja skautvaade). Skautvaates näed ultra-laia ülevaadet struktuurist ja kalade tegevusest oma paadi ees.

 

ETTEVAADE

Näe selgemini struktuuri ja kala oma paadi ees, et saaksid täpselt sööda kala ette suunata.

 

ALLAVAADE

Tunne ära sügavus ja näe oma paadi all rohkem detaile, et saaksid oma sööda otse kala juurde visata.

 

SKAUTVAADE

Vaata otse oma paadi ette reaalajas, et märgata paadi ees liikumas kalaparvi.

 

ROHKEM VAATEID KOOS HDS® PRO-GA

Märka kalu paremini kui kunagi varem, ühendades mitu ActiveTarget® 2.

ETTEVAADE + SKAUTVAADE


180 VAADE


ULTRA LAI SKAUTVAADE

 

ActiveTarget® 2 Live Sonar sisaldab kinnitusi trollingmootorile

 

ÜHILDUVUS

Ühildub laia valiku Lowrance'i toodetega.

KALASTUSSÜSTEEM, MIS MUUTUS VEELGI PAREMAKS

Kombineeri uus ActiveTarget® 2 Live Sonar oma HDS PRO®, Ghost® trollingmootoriga, Active Imaging™ HD ja teiste seadmetega, et luua täiuslik kalapüügisüsteem.