Alter Marine meremessil! Vaata, mis kaasa võtame ja kust meid leiad ⛵

by Admin on 02.03.2023

 

Alter Marine meremessil
Leiad meid C-hallist ja ootame ka Sind! Eesti Meremess toimub Pirital 21. korda.

Alter Marine toob endaga meremessile kaasa:

Beneteau mootorpaadi ja purjejahi - Antares 8 ja First27SE
Töökindel ja vastupidav Zodiac paat - Medline 6.8
Turvalline ja tugev Bombardi paat - Sunrider 550

 


10.-12. märtsil 2023

Eesti Näituste Messikeskuses

Lisaks paatidele on võimalik meremessil näha ja osta tipptasemel mereelektroonikat, ohutusvarustust, purjetamisriideid. Meilt on võimalik osta kõike merel vajalikku ja just praegu on ideaalne aeg end uueks hooajaks ette valmistada.

Beneteau

Beneteau mootorpaadid ja purjejahid

Beneteau Antares 8 mootorpaati ja Beneteau First27SE purjejahti on võimalik näha Eesti Meremessil. Antares 8-ga käisid proovisõidul Hanno Kask ja Tanel Ojala, kes panid kirja ka oma muljed peale proovisõitu.

Uus Antares 8 on Beneteau brändi klassikaline avar perepaat. Klassikaks nimetan ma seda sellepärast, et turul on väga palju analoogse sisemise planeeringuga perepaate, kus vööris on magamiskajut, mille sissepääsu juurde jääb tüürpoordi WC ja duširuum.

Magamiskajutisse pääseb ahtritekilt läbi kokpit-kajuti, mis on avar ja kõrge. Kööginurk jääb tüürpoordi, roolimehe koha taha. Vastasseinas ehk pakpoordis on sama koha peal laud ja sellest kahel pool risti sõidusuunaga kahekohalised pingid. Esimese pingi seljatoe asendit muutes saab sellest kahekohaline kõrvaliste. Kajuti kogu tagasein on klaasist ja lükanduksega, millest mahub ka pikem mees ilma küürutamata sisse ja välja käima ja mis varjab hästi varustatud mooduleluruumi.

Pikemat artiklit saab lugeda kui vajutad "loe edasi".

Seanapps

Seanapps - CONNECT YOUR BOAT FREE YOUR MIND

Alates 2023. mudeliaastast on kõik BENETEAU veesõidukid varustatud Seanapps mooduliga. Tegu on mugava lahendusega, mis võimaldab oma alust äpi vahendusel distansilt jälgida.

Ja mitte ainult! Lisaks on võimalus anda ligipääs ka paadidiilerile ning korraldada näiteks hooldusi, garantii jm. toiminguid.

Töökindlad ja vastupidavad Zodiac paadid

120 aastat kogemust vee peal! Zodiac paadid sobivad nii kalapüügiks, veespordiks, sukeldumiseks, päästetöödeks kui ka lihtsalt vaba aja sisustamiseks. Zodiac Nautic on tootja, kes testib oma uusi paate ekstreemsetes tingimustes.

Meremessil on võimalik näha Zodiac Medline 6.8

Medline seeria sai kohe erakordse huvi ja tähelepanu osaliseks. Tootmisliinid pandi täie auruga tööle ja Zodiaci 2022 müügirekordid tõotab purustada just see mudel. Ja põhjuseid selleks jagub. Juba mõneminutilise tutvumise järel andis vaimustus tunda ja oli selge, et Medline on midagi, mis võiks meie merekultuuri eripärasid arvesse võttes kenasti pilti sobituda. Päevasõidud väikesaartele ja laidudele, spontaansed õhtusöögid mõnes lahesopis, avastusretked meie põhjanaabri lõpututes labürintides. Ja loomulikult siseveekogud - kogupikkus veidi vähem kui 7m ja kaal alla pooleteise tonni teeb ta mugavalt treilerdatavaks ning jõukohaseks ka keskmisele linnamaasturile. Sõbrad kaasa ja nädalavahetuse ekspeditsioonile Emajõele – vaid fantaasia seab piirid.

HDS kampaania

Uuenda oma kalapüügisüsteemi!

Osta HDS LIVE või uus HDS PRO ajavahemikus 1. veebruar 2023 kuni 30. aprill 2023 ja saate ostult tagasi kuni 800 eurot.


Täpsemad tingimused:
www.marine.ee

MLI Ultra 1250

MLI Ultra 1250, mis on saadaval nii 12V kui ka 24V mudelina, on Mastervolt'i kõige kompaktsem aku ning sobib ideaalselt nii merekasutuseks kui ka kaasaskandmiseks olukordades, kus on oluline pikk eluiga, kaal, kiire laadimisaeg ja kompaktsus.

OceanLED

OceanLed X-seeria veealused LED tuled- teevad su kaatri eriliseks.


Saadaval valguse värvid:

valge, sinine ja RGB

PICO

PICO on SIMARINE'i täiustatud akumonitor. Selle disain, funktsioon, ühenduvus ja kasutusmugavus tõstavad meresõidukite akude jälgimise seadmed uutesse kõrgustesse.

 

PICO kuvaril on anodeeritud alumiiniumist korpus ja paks peegeldusvastase kattega Gorilla® klaas, mis kaitseb optiliselt ühendatud suure kontrastsusega 3,5-tollist IPS LCD-ekraani.Kõigele lisaks on see vee- ja tolmukindel ning seda saab paigaldada nii sise- kui ka välistingimustesse.

ZEUS S

Lihtsus on märksõna, mis iseloomustab täielikult uuenenud Zeus kaardiplotterit. Eraldi reziimid võidusõiduks ning kruisimiseks ja kogu vajalikule infole ligipääs kiirvalikute abil.

 

Täiendusi on saanud ka muud varasemast tuttavad funktsioonid nagu C-map juhitud ohutusteated, võistlusmarsruudid, SailSteer ja Laylines. Navigeerimise eest hoolitsevad ülitäpsed ja -detailised C-MAP DISCOVER™ X ja REVEAL™ kaardid ning uus intuitiivne kasutajaliides viisarditel põhineva seadistusega.

ZIPWAKE

Kas oled kaalunud oma paadi vana trimmisüsteemi vahetamist moodsa täisautomaatse ZIPWAKE dünaamilise süsteemi vastu?

Tutvu uute ZIPWAKE adapterplaatidega, mis on spetsiaalselt loodud ja välja töötatud selleks, et lihtsustada ja minimeerida ahtripeegli ettevalmistusi ZIPWAKE Series S versioonile üleminekuks. Adapterplaadid on nutikalt disainitud ja võimaldavad kasutada olemasolevaid kruviauke ning kere läbiviike.

GILL PURJETAMISRIIDED

Maksimaalne mugavus ja kaitse nii merel kui kaldal koos Gill purjetamisriietega! Messil on esindatud kõrge tehnoloogiaga purjetamissarjad kui ka sportpurjetajate varustus. Õige aeg enne uut algavat hooaega oma purjetamisriietele täiendust leida. Gill pakub varustust ka kogu tiimile ühtse väljanäemise näol. Alates veekindlast ja kõikides mereoludes vastupidavast purjetamisjopest kuni saabasteni välja. Võimalus on tellida riided juba koos logodega. Oleme tiimiriietega esindatud messil. Tule vaata üle!

ROBLINE OTSAD

Robline kvaliteetsed ja vastupidavad otsad on rahvusvaheliselt tunnustatud ja laialdaselt kasutusel.

Meilt leiad parima valiku!

BALTIC PÄÄSTEVESTID

Baltic päästevestidega oled valmis ka kõige ootamatuteks seiklusteks! Tegemist on päästevestidega, mis on kõrge kvaliteediga, mugavad ja mille valmistamisel on järgitud kõiki ohutusnõudeid.


Alter Marine tootevalikust leiad päästevestid tervele perele.

 

Näeme juba meremessil ja hoia ennast meie uudiskirjadega kursis, sest parimad messipakkumised on tulekul!

Aadress: Gaasi 4a, Tallinn 11415
E-mail:marine@marine.ee
Telefon: (+372) 651 9666