Tootevalik

 

UUS ANTARES 11 - ideaalne nädalalõpupaat!

15.11.2019
UUS ANTARES 11 - ideaalne nädalalõpupaat!

 

Antares 6, 7, 8, 9… ja nüüd Antares 11!

See on Antarese seeria uus lipulaev kogupikkusega 11 meetrit, mis illustreerib ideaalselt perekruiiserite kontseptsiooni. Turvaline ja merekindel mootorpaat, kus mugavus, ruumikus ja funktsionaalsus on viidud enneolematule uuele tasemele. Nutikas disain ja innovaatilised lahendused, mis on lipulaevale kohaselt algusest lõpuni hoolikalt läbi mõeldud ning viimistletud.

Antares 11 on tulemuseks koostööle firmade BENETEAU ja Sarrazin Design vahel ning selle uuendused pakuvad pardal suurepärast elukvaliteeti:

  • Paat majutab õdusalt kuni 7 inimest, mis on 30-jalase kaatri kohta ennekuulmatu.
  • 4 suurt katuseakent salongis annavad uskumatult avara ja valgusküllase atmosfääri.
  • Sarnaselt suurtele luksusjahtidele on Antares 11-l tüürpoordis küljele avanev ujumisplatvorm, mis suurendab olulisel määral ka kokpiti ala.
  • Roolimaja ning kokpit on meeldivalt ruumikas, suure L-kujulise pingiga ja peaaegu täielikult ühes tükis.
  • Salongikatust on maitsekalt pikendatud üle kogu kokpiti, mis on selles paadiklassis ikaalne, aga meie põhjamaises kliimas hädavajalik.
  • Täislaiuses läbi kere ulatuv ahtrikajut suurte akendega mõlemal küljel on ilmekas näide uuenduslikust ruumikasutusest.

 

Ja lõpuks on hästi kaitstud kerega Antares 11-l kaks päramootorit (maksimaalse võimsusega 2 x 300 hj), mis teevad paadi ühtaegu võimsaks ja tagavad mõnusa ning mugava sõidudünaamika ka raskemates ilmastikuoludes.

 

Seega kehastab Antares BENETEAU uuenduslikku avangardistlikku vaimu, jäädes samas truuks ka oma pärandile.

 

 

 

2019. aasta detsembri alguses toimub Pariisis Nautic paadimessile, kus leiab aset Antares 11 ametlik tutvustamine. Seejärel näidatakse paati Düsseldorfis BOOT paadimessil.

 

Vahepeal aga võtke meiega kindlasti ühendust, lisainformatsioon: marine@marine.ee või 55653706.