ANTARES 7

by Admin on 21.10.2022

 

Mitmed uuendused, mis pakuvad mugavust ja mitmekülgsust

Antares 7 on kindlakäeliselt keskendunud perepuhkustele ja võib uhkustada uute mugavate funktsioonidega, et veepealsed väljasõidud oleksid veelgi nauditavamad. Paat on ideaalne nädalalõppude veetmise võimalus merearmastajatele. Mitmekülgse täiendatud varustusega Antares 7 pakub oma reisijatele turvalist, lihtsat ja mugavat elu pardal.

Antares 7-s jätkuvad BENETEAU Antarese sarja muutuste tuuled. Uus mudel käib tugevalt Antares 8 jälgedes. Mugav ja stiilne Antares 7 on nüüd tänu uutele muudatustele mitmekülgsem kui kunagi varem. Uuendused ja nutikad ideed nagu külgmine pardauks, avar käigutee poordis, ruumikad voodid ja mahukad panipaigad muudavad selle ideaalseks ajaveetmise paadiks nii pere või sõpradega, kui ka kalastusreisideks.

“Kujutasime Antares 7-t ette lihtsa-eluga-pardal nädalalõpuveetjana, mis on suurepäraselt loodud meelelahutuseks, kuid pakub reisijatele ka head kaitset. Ära on kasutatud Antares 8 arenguid, eriti modulaarsuse osas. Antares 7 pardal saavad reisijad nautida mugavalt lõunasööki või veeta öö pardal. Antares 7 teine oluline omadus on selle väga omanäoline stiil. Paadil on puhtad võimsad jooned, mis on segu energiast ja elegantsist. Meil on rõõm tutvustada Antares 7 uut põlvkonda, mis tõstab meelelahutuspaatide turusegmendis pardaelu piire sammu võrra kaugemale." Alexis Chas, Antarese tootejuht.

VÄLJAPAISTEV ELEGANTNE DISAIN

Vabaparda ülaosa lähedal asuv pardakant pikendab paadi jooni. Sarja DNA-le truuks jäädes on weekender säilitanud kõik oma tunnusjooned, nagu näiteks omanäolisema ilme ja modernse hõnguga katusekaar. Antares 7 kruiisimis- ja kalapüügiversioone eristavad iseloomulikud dekoratsioonid kerel.

GENIAALNE PAAT NII PUHKAMISEKS KUI KA MEELELAHUTUSEKS

Antares 7 on alati teie käsutuses kalastamiseks, ujumiseks, päevitamiseks, einestamiseks ja kõikide veemõnude nautimiseks. Paadi maksimaalne laius on 2,5m ja seega on ta kergelt treilerdatav ning sobib suurepäraselt uute kohtade avastamiseks. Paadi sisustus hõlbustab elu pardal ja vaba aja veetmise võimalusi. Juurdepääs sildumisel on lihtne läbi praktilise kokpiti paremas pardas asuva ukse.

Suurde U-kujulisse kokpitti mahub kuni 5 inimest. Pinkides paiknevad panipaigad mahutavad kogu vajaliku varustuse ning soovi korral ka lisakülmiku. Loomulikult on kokpit võimalik ka avaraks päevitusalaks muuta.

PRAKTILINE FUNKTSIONAALNE PAAT

Kokpiti panipaigad mahutavad ideaalselt pardal vajalikku mitmeks päevaks. Uue lahendusena on kokpit veidi pakpoordi nihutatud. See annab käiguteeks rohkem ruumi ja muudab juurdepääsu eespool oleva päevitusala ja ankrukasti juurde märksa mugavamaks. Toruraamil bimini katus kokpitis koos täielikult suletavate seintega tagab kehvema ja jahedama ilma korral ka kokpitis reisijatele mõnusa ja kuiva olemise. Lisavarustuse ja aerulaudade tarvis saab kajutilaele kinnitada katuseraamid.

TÄIELIKULT UUENDATUD SALONG

Antares 7 mugav salong sisaldab muuhulgas ka pöörlevat juhiistet ning kaasreisija istme seljatoe saab sekundiga ümber pöörata. Juhiistme taga asuvas väikeses kambüüsis on pliidiplaat, valamu ja külmkapp. Salongis on rõhk ergonoomikal ning detailidel ja eriti peegeldub see hoolikalt viimistletud mustal üheosalisel roolikonsoolil.

VEELGI MUGAVAMAD HOIURUUMID

Antares 7 salong paistab välja hästi lahendatud ja ruumikate hoiuruumide poolest. Standardversioonis suur hoiuruum roolikonsooli all, mis on varustatud keemilise tualetiga. Weekenderi versioonis on see ruum eraldatud ja selles on nii valamu kui ka tualett. Reisijad saavad nautida igakülgset vaadet tänu paljudele akendele ja piisav ventilatsioon on tagatud rohkete ventilatsioonipunktidega. 

PAADISÕIDU RÕÕM TÄIESTI OHUTULT

200Hj mootoriga suudab Antares 7 vajadusel saavutada maksimaalse kiiruse 33kt. Paadi kere on aga optimeeritud stabiilse juhitavuse tagamiseks liikuma kruiisikiirusel 21kt. Antares 7 on disainimisel on rõhku pandud ohutusele. Sildumise lihtsustamiseks on varustuses olemas ka vööripõtkur. 

ANTARES 7 KALAPÜÜK: KALURITELE MÕELDUD FURNITUUR

Antares 8 otsese jätkuna on Antares 7 kalapüügiversioonil kõik samad lisad, et rõõmustada ka kõige nõudlikumaid harrastuskalureid. Ahtripingil on nii ridva kui topsihoidjad, lõikelaud ning sööda ja varustuse panipaigad. Vasakus pardas asub kast elussöödale ning põrandas lisapanipaigad.

Täiesti avatud tekiplaaniga Antares 7 Fishing võimaldab tänu klapitavatele pinkidele kokpitis hõlpsalt ringi liikuda ja positsioneerida vastavalt vajadusele. Kokpiti küljeuks teeb ka suurte kalade pardale vinnamise palju lihtsamaks. Katuse saab varustada viie täiendava ridvahoidjaga, samuti prožektori ja täiendava 9“ plotteriga, et sonaripilt otse kokpitti tuua.

 

ÜLDINE KIRJELDUS

L.O.A

7,48 m

24’6’’

Laevakere pikkus

6,48 m

21’3’’

Kogulaius

2,53 m

8’4’’

Tala

2, 50 m

8’2’’

Tühimass ilma mootorita

1 651 kg

3, 639 naela

Tühimass

1 886 kg

4, 157 naela

Kõrgus veepinnast

2, 30 m

7’7’’

Süvis min/max

0, 50 - 0, 80 m

1’8’’ - 2’7’’

Pikkus - veovõll: XL

635 mm

25’’

Kütuse maht

170 L

45 US Gal

Magevee maht

50 L

13 USA Gal

Mootori suurim võimsus:

147 kW - 200 CV

200 HP