Excess katamaraanide uuenduslik sõiduelamus jõuab Baltikumi läbi Alter Marine

by Admin on 28.03.2024

Excess katamaraanide uuenduslik sõiduelamus jõuab Baltikumi läbi Alter Marine

7868-excess-14-0838.jpg (215 KB)

Kaasaja mereentusiastide jaoks tõotab merekogemus olla rohkem kui lihtsalt tavaline merereis - see on elustiil, kus kvaliteet, mugavus ja innovatsioon on võtmetähtsusega. Just sellel põhimõttel liigub ka Alter Marine. Oleme alati pühendunud tipptasemel merekogemuste tagamisele. Sellest aastast on meie valikusse lisandunud uus bränd – Excess katamaraanid. Excess on Prantsuse katamaraanide tootja, kellel on laialdased kogemused katamaraanide valmistamisel. Nende katamaraanid on tuntud innovaatilise disaini, kvaliteetsete materjalide ja suurepäraste purjetamisomaduste poolest. Lisaks on Excess katamaraanid kiired ja sportlikud. Sportlikud omadused nagu kiire reageerimine tuulele, kerge roolisüsteem ja efektiivne purjesüsteem muudavad Excess katamaraanid ideaalseks valikuks neile, kes hindavad nii kiirust kui ka stiili. Excess katsamaraanid on varustatud SEANAPPS mooduliga. Tegu on mugava lahendusega, mis võimaldab oma alust äpi vahendusel distansilt jälgida. Lisaks on võimalus anda ligipääs ka paadidiilerile ning korraldada näiteks hooldusi, garantii jm. toiminguid.

Excess katamaraanidega ei ole vaja teha kompromisse

Excess katamaraanid on kooslus tipptasemel disainist, funktsionaalsusest ja jõudlusest. Need veesõidukid ei ole mitte ainult tipptasemel kvaliteediga, vaid ka märgilise tähendusega meremaailmas, kus mugavus ja stiil on esmatähtsad. Excess katamaraanid on loodud selleks, et pakkuda kõike seda ja rohkemat.

Nende ainulaadne disain tagab suurepärase stabiilsuse ja mugavuse merel, võimaldades nautida sõitu ilma ühegi kompromissita. Lisaks on Excess katamaraanid tuntud oma jõudluse poolest, pakkudes dünaamilist ja nauditavat sõiduelamust.

Excess 11

Excess 11 (3).jpg (370 KB)

Excess 11 on 11.33 meetrine katamaraan, mis pakub purjetajatele parimat võimalikku kogemust merel. See ühendab endas mugavuse, kiiruse ja stiili, mistõttu sobib see nii algajatele kui ka kogenud purjetajatele.

Excess 11 on avar ja valgusküllane, pakkudes rohkelt ruumi nii sise- kui ka välistingimustes lõõgastumiseks. Salongis on mugav diivan ja istekoht, köök on varustatud kõige vajalikuga ning kajutid on avarad ja privaatsed. Kokpitist avaneb suurepärane vaade merele ning seal on mugav süüa, juua ja nautida päikesepaistet.

Kerge ja kiire katamaraan, mis suudab saavutada kiiruse kuni 15 sõlme. See on varustatud suure purjepinnaga, mis tagab suurepärase kiirenduse. Excess 11 on stabiilne ja kergesti juhitav, mistõttu on sellega nauditav purjetada ka tugevama tuulega.

Kaasaegse ja stiilse disainiga, mis eristub teistest katamaraanidest. Sellel on elegantne kere, suured aknad ja moodne tekiosa. Katamaraan on saadaval erinevates värvitoonides, mis võimaldab valida just endale sobivaima.

Excess 14

Excess 14 2.jpg (85 KB)

See kaasaegne veesõiduk lasti vette esimest korda aastal 2023 ning on kavandatud pakkuma nauditavat, lihtsasti juhitavat purjejahti, mis samal ajal pakub mugavust ja praktilisust kruiisimiseks.

Katamaraani kere pikkus on 13,34 meetrit. Disainilt on Excess 14 kaasaegne ja stiilne, pakkudes ruumikust nii salongis ja kokpitis kui ka kajutites.

Excess 14 katamaraani on võimalik valida 3 ja 4 kajuti versioonina, mis võimaldab 6-12 magamiskohta. Excess 14 on varustatud kõigega, et mugavalt merel kruiisida. Salongis on suur söögilaud ja hästi varustatud köök, kus saab valmistada maitsvaid eineid. Kokpit on suur ja mugav, pakkudes piisavalt istekohti ja päevitamisruumi.

Miks osta veesõiduk Alter Marinest?

Alter Marine pakub personaalset lähenemist, mis võimaldab meil luua kohandatud lahendusi, mis vastavad täpselt iga kliendi vajadustele. Alates esimesest päevast, kui klient meie uksest sisse astub või meiega ühendust võtab, kuni kogu protsessi lõpuni ja kaugemalegi, tagame sujuva kogemuse. Meie eesmärk on mitte ainult pakkuda parimat toodet või teenust, vaid ka tagada, et meie kliendid tunneksid end hoolitsetuna ja rahulolevana igas etapis. Seega, olgu tegemist esmase konsultatsiooni, toote valimise, ostu sooritamise või järelteenuste pakkumisega, võite Alter Marine meeskonnale loota.

Tulevik merel

Koos Alter Marine'i ja Excess katamaraanidega on tulevik merel täis põnevust, mugavust ja avastamisrõõmu.  Excess katamaraanid on suurepärane valik purjetajatele, kes otsivad lõbusat, kuid samal ajal lihtsalt juhitavat ja mugavat jahti kruiisimiseks. Samuti sobib see suurepäraselt peredele ja sõpruskondadele, kes soovivad avastada maailma stiilselt ja mugavalt merel.


Excess katamaraanide kohta saab täpsemat infot küsida juba otse Alter Marine müügiesindajate käest. Võta meiega julgelt ühendust e-maili teel
marine@marine.ee või astu läbi meie kontorist, mis asub Tallinnas, Gaasi 4a.