Beneteau Gran Turismo seeria

by Admin on 30.11.2023

Mõtle suurelt, tee oma unistused teoks ja avasta uusi elamusi Gran Turismo mootorpaatidega. Gran Turismo mootorpaadid pakuvad kaasahaaravat elamust, ühendades endas silmapaistvat kiirust, luksuslikku mugavust ning kõrgetasemelist kvaliteeti.

 

Astu pardale ja unista suurelt!

 

KIRG MEREL

Kiirem, kõrgem... suurema elamuse nimel!

Alusta põnevust pakkuvat teekonda Gran Turismo sarjaga, kus sportlikkus võlub entusiaste ja avab lõputud võimalused. Paadid uhkeldavad elegantsete kerejoontega, mis on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, hõlmates väiksemate mudelite puhul sise- ja välismootoreid ning suuremate mudelite puhul Volvo IPS-i.

Suuremad mudelid võivad mahutada kuni 15 reisijat, tagades unustamatud sõidud enneolematu mugavusega. Turvalisus on esmatähtis, võimaldades kõigil nautida põnevust turvalises keskkonnas. Naudi panoraamvaateid läbi avarate akende ja koge meeldivat vaadet läbi läbipaistva katuseluugi.

 

PIIRITU MUGAVUS

Gran Turismo disain on erakordselt kaasaegne, mis püüab merel koheselt pilku.

Suured aknad valgustavad kõiki ruume loomuliku valgusega, rõhutades kõrgtasemel kasutatud materjale. Avar salong ja kajutid, mis võimaldavad nautida hotellisarnast mugavust, muudavad merel veedetud aja meeldivaks nii päeval kui ka öösel. Mugavad magamiskohad, elegantne sisekujundus, avar duširuum ja mitmed võimalused ruumi isikupärastamiseks muudavad merele mineku unustamatuks kogemuseks.

INTELLIGENTNE DISAIN

Intelligentne disain pakub ainulaadset kogemust veepinnal, kus on sujuv, harmooniline ja kasutajasõbralik interjöör.

Elegantne U-kujuline kokpit, suured päikesetekid nii taga kui ees ning väliköök loovad täiusliku võimaluse nautida mereõhku ja vaateid, samal ajal lõõgastudes ning oma pere ja sõpradega häid hetki jagades. Hüdrauliline ujumisplatvorm muudab vette mineku imelihtsaks. Laeva käsitlemine ja juhtimine on lihtne ja mugav. Joystick ja vööripõtkur teevad sadamamanöövrid imekergeks.

 

 

FANTASTILISED OMADUSED

Gran Turismo päikesetekid on nagu eraldiseisvad eluruumid.

Gran Turismo 36-l saad kogeda parimat paadisõitu tänu nutikalt integreeritud päikesetekkidele, mis tagavad turvalisuse ja mugavuse.

Gran Turismo 32-l on päikesetekk hõlpsasti ligipääsetav, nii et saate päikest nautida kolmel eraldiseisval päevitusmadratsil.

 

NAVIGATSIOON

Võimsad ja mugavad, isegi tormisel merel, pakub Gran Turismo seeria suurt turvalisust. Need mootorpaadid on loodud selleks, et muuta iga reisija kogemus ainulaadseks.

Kruiisimiseks mõeldud, on neil suured kütuse- ja veepaagid ning hoiuruumid ning nende sõidumugavus on suurepärane. Mõne päeva pikkune sõit koos või ilma peatusteta on tõeline puhkus. Need mootorpaadid on kergesti käsitlevad ja sobivad ka lihtsalt spontaansete väljasõitude jaoks.

 

 

GRAN TURISMO SEERIA MUDELID

Gran Turismo 32

KOGUPIKKUS
9.95 M / 32’8’’

 

LAIUS
3.35 M / 10’12’’

 

Gran Turismo 36

KOGUPIKKUS
12.42 M / 40’9’’

 

LAIUS
3.51 M / 11’6’’


Gran Turismo 41

KOGUPIKKUS
12.67 M / 41’7’’

 

LAIUS
3.87 M / 12’8’’
Gran Turismo 45

KOGUPIKKUS
14.78 M / 48’6’’


LAIUS
4.2 M / 13’9’’