Tootevalik

 

Oleme IRON Boats edasimüüja Eestis!

15.11.2019
Oleme IRON Boats edasimüüja Eestis!

IRON paatidele annavad unikaalse iseloomu ainulaadne kereprofiil ja lihvitud pinnad, mis on saanud inspiratsiooni moodsatest mereväe laevadest ja lennukitest.

MAAILMAKLASSI TIPPDISAIN
Paadikere on disaininud Mannerfelt Design'i tiim, ülemaailmse meretööstuse üks tunnustatumaid disainistuudioid, kes on valmistanud rohkem kui sada realiseeritud paadiprojekti, võitnud tosin disainiauhinda ja 25 paadivõidusõidu maailmameistrivõistlust. Tänapäeval tunnustatakse neid kogu maailmas suurepärase disaini, tõhusa kütusetarbimisega kerede ja uuenduslike lahenduste eest.

UNIKAALNE KERE
Õhukanalitega kereprofiil summutab liikumist, resonantsheli ja langetab raskuskeset. See muudab paadikere liikumise sujuvaks ja vaikseks ning tagab suurepärase merekindluse ja hea manööverdusvõime.

SUUR FUNKTSIONAALSUS
Kõrge vöör hoiab paati rasketes tingimustes kuivana ja madalad pardad vähendavad kaalu, tagades sõidul hea dünaamika. Keskkonsool tagab IRON-paatide ideaalse kaalujaotuse mugava liikumise pardal.

Suured panipaigad vööris, ahtris ja keskkonsoolis koos veesuusamasti ning ujumisplatvormidega muudavad paadisõidu lihtsaks ja nauditavaks.

SUUREPÄRANE MEREKÕLBLIKKUS
Mannerfelti disainitiimi võistluskogemused tagavad IRON-paatide kere sujuva liikumise ja hästi-ennustatavad juhitavusomadused ohutuks ning nauditavaks eluks merel.

TÕHUS TOOTMISPROTSESS
Kui teised kaubamärgid kasutavad tihti iga mudeli tootmisel 20–40 osa, siis IRON-i paatidel on 9 ühist moodulit. Seetõttu toodetakse IRON-paate kuluefektiivselt ja kvaliteetselt ning neid kannatab võrrelda palju kallimate võidusõidupaatidega.

 


IRON Boats mudelivaliku leiad: https://www.marine.ee/et/c/iron-boats-4