Tootevalik

 

Koostöö premium brändide esindajaga - Mastervolt!

11.09.2019
Koostöö premium brändide esindajaga - Mastervolt!


Alter Baltics OÜ teeb alates 2019. aasta kevadest koostööd Mastervoltiga, kes on maailma juhtivate brändide esindaja. 

Mastervolt on osa ettevõttest Power Products, LLC, mis hõlmab mere-, mobiili- ja tööstusdivisjonis erinevaid juhtivaid kaubamärke. Ancor, BEP, Blue Sea Systems, CZone, Lenco, Marinco, Mastervolt ja ProMariner pakkusid innovaatilisi elektrilahendusi aastakümneteks. Nüüd on need juhtivad ettevõtted kokku tulnud, et pakkuda igale mõeldavale rakendusele kõige laiemat ja täielikku elektritoodete valikut.

Mastervolt seisab selle eest, et tema energialahendused oleksid usaldusväärsed, uuenduslikud ja autonoomsed. Oma valdkonna spetsialistina - elektrienergia juhtimine, muundamine ja salvestamine - pakub Mastervolt laiaulatuslikku tooteportfelli võimsusega vahemikus 300W kuni 40kW. Mastervolti elektrilahendusi kasutatakse laialdaselt nõudlikel turgudel nagu merendus, mobiilside, tööstus, autonoomne päikeseenergia ja infrastruktuur.

Mastervolt on olnud tugev innovatsioonil põhinev ettevõte alates selle asutamisest 1991. aastal. Tootearendus toimub kolmes kõrgelt arenenud teadus- ja arenduskeskuses Amsterdamis (Holland), Aucklandis (Uus-Meremaa) ja Wisconsinis (USA), kus Mastervolti insenerid otsivad pidevalt uusi võimalusi läbimurdetehnoloogia ühendamiseks optimaalse jõudlusega.

Lisateave ettevõtte kohta:

YouTube: https://bit.ly/2k9Nu56 

Kodulehekülg: https://www.mastervolt.com/about-mastervolt/

 

Mastervolt omab ISO 9001 sertifikaati.