Meremess 2023

by Admin on 23.03.2023

Image

Alter Marine Eesti Meremessil

 

Alter Marine tiim pakkus meremessi ajal suurepärast võimalust uuendada oma varustust. Meremessil kohtusime paljude vanade ja uute klientidega, kes jagasid meiega oma ideid ja kogemusi. Lisaks leidis Beneteau Antares 8 uue omaniku ja seda on võimalik peagi näha Eesti vetes. Alter Marine tiim tänab veelkord kõiki ja ootame teid järgmisel aastal tagasi!

 

Loe täpsemalt juba uudisest ja huvi korral võta meiega kindlasti ühendust!

Image
Image
Image
Image

Mereelektroonika

Oleme uhked, et pakume tipptasemel mereelektroonikat tuntud brändidelt nagu Lowrance, Simrad, B&G, C-MAP, Mastervolt, ReLion ja palju muud. Meie tootevalikuga saad tutvuda meie kodulehel www.marine.ee või tule kauplussesse ja leia endale sobivad lahendused, mis muudavad sinu merekogemuse veelgi nauditavamaks ja turvalisemaks.

Zodiac Medline 6.8

 

120 aastat kogemust vee peal! Zodiac paadid sobivad nii kalapüügiks, veespordiks, sukeldumiseks, päästetöödeks kui ka lihtsalt vaba aja sisustamiseks. Zodiac Nautic on tootja, kes testib oma uusi paate ekstreemsetes tingimustes.

Meremessil oli võimalik näha ja tutvuda Zodiac Medline 6.8-ga. Medline kontseptsioon on tugev merekindel ja jõuline safaripaat ühendatud mugavuse, funktsionaalsuse ning elegantse disaini ja kvaliteetse viimistlusega. Paat, millel võid ühel päeval tormiülikonnas laineid künda ning järgmisel võõrustada kokpitis tiigipuust laua ümber Serge Ferrari toodetud diivanipatjadel istudes tähtsaid äripartnereid.
C-klassi märgisega Medline 6.8 võib korraga pardale võtta koguni 14 hingelist, eraldi istekohti jagub kümnele. Eriti köitis tähelepanu vööriosas roolikonsooli all süvendis asuv iste, mis on mõnus kookonilaadne turvaline pesa, kus saab näiteks natuke teravamat sõitu nautida lausa esireast.

 

Bombard Sunrider 550

 

Bombardi paadid on tuntud oma kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning Sunrider 550 ei ole erand. See paat on ideaalne valik nii matkamiseks, veespordi harrastamiseks kui ka lihtsalt ilusa ilma nautimiseks koos sõprade või perega.
Sunrider 550 on 5,5 meetrit pikk ning sellel on suur V-kujuline kere, mis tagab stabiilsuse ja mugava sõidu ka kõrgemate lainetega. Paat mahutab kuni 11 reisijat ning selles on mitmeid panipaiku, et mahutada kõik vajalikud asjad, mis reisi ajal kaasa võtta soovite.
See on kindlasti suurepärane valik, kui otsite kvaliteetset ja usaldusväärset paati, millega merel olemist nautida!

 Beneteau Antares 8

(MÜÜDUD)

 

Antares 8, mis on oma eelkäijatest veelgi uudsem ja mitmekülgsem, pakub mitut uut funktsiooni, mis teevad sellest parima lõbusõidukaatri, tagades maksimaalse mugavuse koos ainulaadse stiili ja maitsekusega, mis on selle tuntud seeria tunnusjoon. Kaater tuleb hästi toime igas olukorras: olgu selleks lõõgastumine pere ja sõpradega või lihtsalt mõnepäevane puhkus. Antares 8 on keskklassi mudel BENETEAU lõbusõidukaatrite tootevalikus, mida iseloomustab pikaajaline asjatundlikkus uuenduslike, suure jõudlusega ja peredele sobivate paatide ehitamisel.

Purjejaht First 27SE

 

First 27 SE on loodud tõelise purjetaja jaoks, kes hindab kiirust, võimsust, elegantsi ja stiili.
Just see purjejaht osales eelmisel aastal Muhu väina regatt regatil! Teisele kohale purjetasid end Kalevi Jahtklubisse kuuluv meeskond jahil Susanna, kapteniks Henri Silluta, roolis Kaarel Paal, meeskonda kuulusid veel Susanna Silluta, Uko Rasmus Tiidemann ja Agija Elerte. Agija Elerte kommenteerib regatti:« Oli väga intensiivne ja tehniliselt keeruline regatt, meie tippkiirus oli Pärnu lühirajal 17,5 sõlme ja me lausa lendasime. Merel tuli ette erinevaid olukordi ning pidime kogu aeg fookust hoidma, aga tulime toime ning nautisime kogu võistlust!

 

Purjetamisvarustus

 

Maksimaalne mugavus ja kaitse nii merel kui kaldal koos Gill purjetamisriietega! Messil oli esindatud kõrge tehnoloogiaga purjetamissarjad kui ka sportpurjetajate varustus. Gill pakub varustust ka kogu tiimile ühtse väljanäemise näol. Alates veekindlast ja kõikides mereoludes vastupidavast purjetamisjopest kuni saabasteni välja. Võimalus on tellida riided juba koos logodega.

Ohutusvarustus

 

Baltic päästevestidega oled valmis ka kõige ootamatuteks seiklusteks! Tegemist on päästevestidega, mis on kõrge kvaliteediga, mugavad ja mille valmistamisel on järgitud kõiki ohutusnõudeid.


Alter Marine tootevalikust leiad päästevestid tervele perele ja ka lemmikloomadele.

Kohtume meremessil juba järgmisel aastal!