NSX Ultrawide

by Admin on 10.01.2024

Laiendage oma võimalusi

Tutvustame maailma esimest täisfunktsionaalsusega ülilaia ekraaniga kaardiplotterit. Kasutage kõiki kahe ekraani eeliseid ühel ekraanil, et saada kõige kaasahaaravam kogemus.

Milleks leppida vähemaga?

Sukelduge enda võimalustusse
NSX ULTRAWIDE on sama suure alaga kui kaks väiksemat ekraani kokku, kuid funktsionaalsuse osas toob see rohkem võimalusi. Tulemuseks on meie seni kõige sujuvam ja kaasahaaravam paadisõidukogemus.

Kõik ühes kohas
Kasutage kõiki kahe ekraani eeliseid ühel seadmel.

Katkematu paadisõit
Esimest korda näete rakendusi sellisena, nagu need on mõeldud – ilma tühja ruumita.

Täiuslikult jagatud ekraanid
Kogege täiuslikult optimeeritud jaotusi, avades rohkem andmeid, rohkem juhtelemente, rohkem võimalusi.

Silmapaistvad juhtpaneelid

Pole midagi paremat kui uus NSX ULTRAWIDE, mis loob pilkupüüdvad madala profiiliga juhtpaneelid. Unikaalne ülilai ekraan on ehitatud nii, et see oleks lihtsam, puhtam ja elegantsem.

Tipptasemel kuvasuhe on ideaalne koht meie uusima operatsioonisüsteemiga tutvumiseks. Lihtsustatud ekraan ja kasutuskogemus pakuvad mugavust koos sujuvamate menüüde ja täielikult kohandatavate paneelidega.

Loo oma ekraan

Hankige koheselt kontroll oma ekraani välimuse üle.

Kohandatav paneel

Muutke NSX ULTRAWIDE enda omaks, kuvades vajalikud andmed siis, kui teie neid vajate.

 

Kasulikud rakendused

Kinnitage oma lemmikrakendused lihtsalt ja vahetage neid vaid ühe puudutusega.

 

Kahekordista oma kogemust

Kombineerige mitu ülilaia ekraani, et muuta kogemus veelgi paremaks. Ideaalne sonari jagamiseks NSX-seadmete vahel.

Ülimalt proffessionaalne kaardistamise kogemus

Detailkaardid ei ole kunagi nii head välja näinud kui NSX ULTRAWIDE puhul. Ülilaiekraani kõrge pikslitihedus toob meieni üliterava eraldusvõime – võimaldades meil kasutada enneolematut detailsust.

REVEAL™ X versiooniuuendus lisab satelliidipildid ja uskumatu varjutatud reljeefi 3D-põhjavaadete jaoks, mis on samaväärsed valdkonna parimatega – tõeline muudatus kalastajatele ja sukeldujatele.

 

C-MAP ohutushoiatused
Avage revolutsioonilised C-MAP ohutushoiatused – loodud selleks, et teid automaatselt hoiatada eesolevate ohtude eest, alates madalast veest kuni poideni.

X-Chart Manager

X-Chart Manager võimaldab NSX ULTRAWIDE hallata C-MAP merekaartide värskendusi ja täiendusi otse oma seadmest, võimalusega valida kohandatud alasid peaaegu koheseks allalaadimiseks.

Pidevad uuendused
C-MAP X-Gen detailkaardid arenevad pidevalt, lisades pidevalt uusi detaile ja funktsioone.

Paindlik kaardistamine
NSX ULTRAWIDE ühildub ka teiste funktsioonidega CMOR Mapping, Florida Marine Tracks, StrikeLines, Standard Mapping ja palju muud.

 

NSX Ultrawide'ga saavutad rohkem!

NSX areneb pidevalt, tuues iga tarkvaravärskendusega kaasa uhiuusi funktsioone ja integratsioone.


Avage nutikam kalapüük
Hankige ühilduvus paljude 1 kW anduritega ja juhtivate sonaritehnoloogiatega, nagu FishReveal™ ja Active Imaging®. Lisaks näete suure eraldusvõimega batümeetriat ja kontuurjooni kuni 0,3 meetri täpsusega.


Suurepärane integratsioon
Ühenduvus on NSX-i keskmes. Saate sujuvalt integreerida Simradi komplekti ja terve hulga kolmandate osapoolte tehnoloogiaid alates CZone® digitaalsest ümberlülitusest kuni RGBW-valgustuse, heli ja muuga.


Oma klassi juhtiv mootori juhtimine
Mercury®-ga ei ühildu ükski seade paremini kui meie seadmed. Saate oma klassi parima integratsiooni SmartCraft Connectiga ja suurepärase ühilduvuse teiste juhtivate jõuseadmete kaubamärkidega, nagu Honda ja Suzuki.


3x kiirem autorouting*

Meie kõigi aegade kiireim marsruut viib teid kiiremini kui kunagi varem sinna, kuhu soovite, tänu teie laevale kohandatud ohutusteadlikele marsruutidele.

* vs SIMRAD GO


Spetsiaalne öörežiim
Täiustatud öörežiimiga navigeerite turvaliselt ööpäevaringselt ja mis tahes tingimustes.


Planeerige igal pool ja igal ajal
Simrad® Companion App võimaldab teil seiklusi planeerida kõikjal. Avastage graafikuid, varuge teekonnapunkte ja hallake värskendusi – kõike seda oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist.