NSX - UUS NUTIKAS PUUTETUNDLIK KAARDIPLOTTER

by Admin on 11.02.2022

 

Innovaatiline ja kaasaegne liides, mis pakub tänu võimsale navigeerimisvõimalusele kogemusi nagu ei kunagi varem!

 
NSX ühildub järgmise põlvkonna C-MAP® DISCOVER™ X ja REVEAL™ X kaartidega. Lisaks on NSX kaardiplotteril olemas integreeritud sonari, radari ja autopiloodi süsteemide ühilduvuse võimalus. Uus seadisusjuhis võimaldab teha lihtsalt ja kiirelt kõik algsed ja tuleviku seadistused - saad keskenduda oma järgmisele mereseiklusele. 

 

 

 

Uus ja intuitiivne puuteekraani kogemus

Moodsa ja lihtsa liidese kaudu pääsete hõlpsalt juurde kõikidele NSX™ funktsioonidele, sealhulgas ekraani lohistamisega kohandamine ning täiustatud päeva- ja öörežiimid.

Äratage NSXi abil nagiveerimine ellu

 Vaadake kaardi üksikasju uuel viisil järgmise põlvkonna C-MAP® DISCOVER™ X ja REVEAL™ X meresõidu jaoks optimeeritud päeva- ja öökaartidega. Kiireim automaatne teekonna koostamine koos Simrad® Companion äpi integratsiooniga.

Simrad® tehnoloogia täiskomplekt

Uuendage süsteeme täiustatud Simrad®-tehnoloogiaga. Tuvastage ohud HALO® radarite abil, püsige kursil autopiloot süsteemidega ja kogege integreeritud sonarite valikut, sealhulgas laia valikut 1 kW andureid.

Lihtne seadistada, lihtne hallata
 
Meie uus häälestusviisard sisaldab samm-sammult juhiseid seadistamise ja tulevaste uuenduste kohta. Sonari seadme häälestus pakub kergesti arusaadavad juhised protsessi iga etapi jaoks.