SIMRAD mobiilirakendus

by Admin on 04.03.2022

 

Simradi mobiilirakenduse uute funktsioonide hulka on nüüd lisatud ankrualarm

Eelmisel suvel valminud uus Simradi mobiilirakendus on saanud mitmeid olulisi uuendusi, sealhulgas on lisatud funktsioonide hulka näiteks teekonna jagamine ja personaliseeritud teavitused. Preemium kasutajate jaoks on mobiilirakenduses olemas ka satelliidivaate võimalus, ilmastiku pealiskiht ja uus ankrualarmi funktsioon.

Simradi mobiilirakendus on saadaval nii Android kui iOS seadmetele ja on kasutatav koos Simradi mereelektroonikaga varustatud veesõidukitel.

Uued funktsioonid annavad äpi kasutajale võimaluse jagada teekonda sõpradega ja jälgijatega ka muudes rakendustes sotsiaalmeedias. Samuti annab äpp märguandeid ilmastikuga seotud hoiatuste kohta. Preemium kasutajatel on võimalik kaardile kuvada satelliitvaate kihid, mis annab veelgi parema ülevaate keerulisematest navigeerimisaladest. Oluline uuendus on ka kaardi ilmastiku pealiskiht, mis sisaldab mitmeid parameetreid nagu tuul, puhangud, sademed, õhutemperatuur ja -rõhk. Vastav info kuvatakse otse kaartidele. Marsruudi planeerimise ajal saavad kasutajad näha ajakohaseid ilmaprognoose kindlal ajal ja kohas. 

Tähelepanuväärseimaks uuenduseks võib aga pidada lisandunud ankrualarmi funktsiooni. Ankrusse jäämisel saavad preemium kasutajad määrata rakenduses oma asukoha ning rahuliku südamega magama heita, sest kohe kui paat ületab eelnevalt seadistatud piiri, annab äpp sellest valjuhäälselt märku.

Mobiilirakenduses kasutusel olevad C-MAP kaardid on disanitud nii, et paadisõidul oleks esile toodud kõige tähtsam informatsioon ja samas säilitades detailse ning selge vaate. Hüdrograafilisi andmeid täiendatakse pidevalt tuhandete andmeallikate abil. Simradi mobiilirakendus sisaldab ka üksikasjalikku infot kalastajatele.
"Need uuendused pakuvad paadiomanikele marsruutide planeerimisel rohkem teavet ja täiuslikumat navigatsioonipilti" ütleb Simrad Yachtingu kaubamärgijuht James Methven. "Samuti intergreerisime uue ankrualarmi ohutusfunktsiooni ja suurendamise võimalust suhelda teiste paadiomanikega. Simradi rakenduse märguandeid saab kasutaja täpselt kohandada oma vajaduste järgi ja valida milliseid teavitusi ta soovib saada."