Tootevalik

 

Tähtis Torqeedo ohutushoiatus

28.06.2019
Tähtis Torqeedo ohutushoiatus

 

Edastame info tootjalt.

Tähtis ohutushoiatus seoses Torqeedo päramootorite akudega „Travel“ ja „Ultralight“ 

Lp kliendid!
Me väärtustame kõige enam oma toodete kvaliteeti ja ohutust. Seetõttu teavitame teid võimalikust ohutusriskist seoses akudega, mida kasutatakse meie päramootoritel „Travel“ ja „Ultralight“:


Torqeedo leidis, et mõnel juhul ei olnud aku kestad nendel mootoritel veekindlad. Sellisel juhul võib vesi tungida aku kesta. See juhtub eelkõige siis, kui vett läbilaskev kest on täielikult või osaliselt veega üle ujutatud.


Kui vesi jõuab aku siseosadeni, võib see esile kutsuda keemilise reaktsiooni, põhjustades tulekahju ja/või aku kesta plahvatamise. Selline olukord kujutab endast tõsist kehavigastuste ohtu.


Torqeedo kontrollib allpool loetletud mudelite ja seerianumbritega mootoreid selle eest tasu nõudmata. Kui kontrollimise käigus selgub, et aku kest ei ole veekindel, parandab Torqeedo aku tasuta.

 

 

  MUDEL

 

  SEERIANUMBER (s-nr) alates ... - kuni ... 

 

 Travel

 

              1001... - 1752...

 

 Ultralight  

 

              1117... - 1826...

 

 

 

Palume nende seerianumbritega mudelite omanikel registreeruda järgmisel veebilehel: www.torqeedo.com/safety.


Pärast registreerumist teatame teile mõne aja pärast, milline teeninduskeskus teie akut kontrollib ja vajaduse korral ka parandab. Vastutava tootjana tahame olla kindlad, et asjasse puutuvad tooted tuvastatakse ja parandatakse.


Palume ebamugavuste pärast vabandust ja täname teid mõistva suhtumise eest.
See tegevusviis on meile väga oluline, kuna oleme pühendunud oma klientide vajaduste rahuldamisele, pakkudes väga kvaliteetseid ja rangeimatele ohutusnõuetele vastavaid tooteid.


Palun võtke küsimuste korral kindlasti ühendust, helistades telefonil +49 815 3999 9061 (E–R, 09:00–17:00) või saates e-kirja aadressil safety@torqeedo.com.

Lugupidamisega
Teie Torqeedo meeskond

 

 

 

Lisainformatiooni saamiseks võite ka pöörduda marine@marine.ee , 6519666