Ühendame stiili ja funktsionaalsuse Gill tiimiriietega

by Admin on 22.02.2024

Meeskonna riietuse valiku protsess algab Sinu ideedest ja visioonist.

 

Gill pakub eritellimusel valmistatud tehniliste rõivaste kollektsiooni, mis sobib ideaalselt meeskondadele, ettevõtte vormiriietuseks ja reklaamrõivasteks.

 

Riietel on diskreetne Gill kaubamärk, mis võimaldab ettevõtte logodel kesksel kohal olla. Gilli meeskonna riided on innovaatilised ning on hinnatud paljude mereekspertide poolt.

 

KANGATEHNOLOOGIAD

XPLORE® on kahekihiline kerge kangas, mis on veekindel, hingav ja vastupidav, pakkudes kaitset ja mugavust erinevates ilmastikuoludes. See tagab usaldusväärse jõudluse paljudes tingimustes, kus kaal ja hingavus on esikohal.

XPLORE+® on kolmekihiline kangas, mis on veekindel, hingav ja vastupidav. Kangale on lisatud kergekaaluline võrk, mis tagab garanteeritud kaitse ja mugavuse. Loodud neile, kes vajavad kõrgemat veekindlat kaitset ja suuremat vastupidavust mere tingimustes.

Kõrgeimal tasemel kaitse. Kõik pealisriide kiud on tootmisprotsessi käigus kaetud XPEL® tehnoloogiaga, mille tulemuseks on vastupidav ja kauakestev viimistlus. Tänu sellele on saavutatud vetthülgavus, plekikindlus ja lõhnakontroll.

 

Tehtud tööd on valminud koostöös

 
Liitu uudiskirjaga
Oled merehuviline? Kas soovid alati olla kursis kõige värskemate pakkumiste ja uudistega?
Liitu meie uudiskirjaga ja avasta meremaailma põnevad saladused otse oma postkastis.

LIITUN SIIN