Uued tooted Fusionilt!

by Eleonoora Silluta on 10.06.2020

Fusion Apollo seerias on uued tooted:

MS-WB670 - uus stereo Valge Kast, mis on loodud Apollo RA670 põhjal. Tegemist on peaaegu et sama tootega, kuid sellel ei ole ekraani ega kontrollnuppe. Uues Valges Kastis on koos kõik Apollo parimad omadused – Grupeerimine/PartyBus, Ethernet, DSP, 4x70W D-klass, 3 tsooni ja optiline sisend. Ja sellel on siiski alles kõik põhilised omadused nagu AM/FM raadio, Bluetooth, NMEA2000 ja Line Out / Sub out kõikidele tsoonidele.

MS-ERX400 on uus Apollo pult, mis on sama disainiga nagu teised Apollo seeria tooted. Sellel on 2,7-tolline ekraan, sarnane nuppude juhtimissüsteem nagu SRX400-l, mitmed installimisvõimalused ja Ethernetiühendus PoE toiteseadmega. Pakk koosneb kaheksameetrisest Etherneti juhtmest 12V DC toitega, toode saab energiat Ethernetikaablist. Puudub vajadus lisa PoE adapterite järele. Ühes otsas on 90-kraadise nurga all olev Garmin Marine võrgu pistik ja ruuteripoolses otsas on standard RJ45 Ethernet pistik. Kuna puudub NMEA2000 ühendus, on ERX4000 ühilduv ainult Apollo seeria toodetega.

Kui Sa planeerid suuremat Apollo-seadmete süsteemi ning soovid kasutada ERX400-t, tuleb läbi mõelda ka Etherneti ühendused. Kuna igas seadmes on ainult üks etherneti ava, oleme lisanud tootevalikusse ka 12V DC 5 ava Etherneti pistikute jaoks. See on viie pesaga ruuter mitme Apollo seadme paigaldamiseks. 

Rohkem infot Apollo seeria kohta:

https://www.fusionentertainment.com/marine/apollo