Tootevalik

 

Uuenenud Gran Turismo seeria: GT 32 ja GT 36

25.09.2019
Uuenenud Gran Turismo seeria: GT 32 ja GT 36

 

Gran Turismo 32 ja 36 on täiesti uued mudelid, mis on aluseks GT tuleviku sarjale. Uut stiili iseloomustab kogu paadi optimaalne ruumikasutus, õhulisus ning harmooniliselt kombineeritud sportlikkus ja glamuurne elegants.

Uus Gran Turismo 32 

on mitmekülgne, mugav ja kiire paat, mida saab kasutada kasvõi aastaringselt. Suurt rõhku on pardal pandud valgusele ja avarusele. GT32 annab hea ülevaate kogu uuenenud Gran Turismo perekonna kohta. Uue mudeli aluseks on võetud Flyer10 avar tekiplaan ja viidud kombinatsiooni suure kinnise kruiseriga . Uus ja innovaatiline kerekuju tagab sujuvama sõidu lainetes. Kaks laia kaheinimesevoodit ja eraldi dušširuum muudavad ööbimise paadis eriti mugavaks.

   

Täpsem info Gran Turismo 32 kohta leiab siit: https://www.beneteau.com/en/gran-turismo/gran-turismo-32

ja meie epoes: https://www.marine.ee/et/c/gran-turismo-7

 

Gran Turismo 36

mudel on suur samm tulevikku. See on sensatsioonilise sõidudünaamikaga kiire kruiser, mis on ehitatud ja disainitud Ameerika standardite järgi. Disainilt võimsa ning leidliku uue ilmega, olles siiski säilitanud Beneteau brändile omased jooned. Välisteki paigutus on optimeeritud nii, et oleks tagatud maksimaalselt mugav ja hubane ajaveetmine. Elektriliselt avanev suur katuseluuk tagab loomuliku päevavalguse kogu salongile, mis ühes kokpitiga mahutab mugavalt isegi kuni 10 inimest.

Palju istumisvõimalusi, lounge stiilis kööginurk, suured avarad klaaspinnad ja nutikad panipaigad on vaid mõned märksõnad täieliku uuenduskuuri läbinud Gran Turismost.

  

Täpsema informatsiooni saamiseks: https://www.beneteau.com/en/node/14226

 

Lisainformatsiooni saamiseks: marine@marine.ee, 651 9666 või meie esinduses kohapeal Gaasi 4a.