UUS ANTARES 8

by Admin on 04.10.2021

 

PERE VÄLJASÕITUDEKS TÄIUSLIK LÕBUSÕIDUKAATER

Antares 8, mis on oma eelkäijatest veelgi uudsem ja mitmekülgsem, pakub mitut uut funktsiooni, mis teevad sellest parima lõbusõidukaatri, tagades maksimaalse mugavuse koos ainulaadse stiili ja maitsekusega, mis on selle tuntud seeria tunnusjoon. Kaater tuleb hästi toime igas olukorras: olgu selleks lõõgastumine pere ja sõpradega või lihtsalt mõnepäevane puhkus. Antares 8 on keskklassi mudel BENETEAU lõbusõidukaatrite tootevalikus, mida iseloomustab pikaajaline asjatundlikkus uuenduslike, suure jõudlusega ja peredele sobivate paatide ehitamisel.

Antares 8 pakub uusi, spetsiaalselt mereentusiastidele, iseäranis kalapüügihuvilistele, loodud omadusi. Perekaatril Antares 8 on nüüd saadaval kaks varianti: Cruising, mis pakub pardal erakordset mugavust ja seltskondlikku meeleolu, ning Fishing, millel on olemas kõik, mida kalapüügihuvilistel vaja võib minna.

 

 

VÕIMAS JA ELEGANTNE: STIILNE KAATER VABA AJA VEETMISEKS

Oma sportliku ja stiilse kujundusega väljendab Antares 8 suurepäraselt tootemargi lõbusõidukaatrite olemust. See jätab maitseka üldmulje, mida täiendab sile voolujooneline profiil, mis annab kaatrile sportliku sarmi. Kaks varianti on omanäolised: Cruising on voolujoonelise moodsa profiiliga ning Fishing on märksa sportlikuma olemusega.

 

ERAKORDSED ELAMISTINGIMUSED JA MITMEKÜLGSUS

Uus Antares 8 pakub erakordseid elamistingimusi. Sel on avarad ja mugavad eluruumid, kus on piisavalt ruumi kuni üheksale reisijale. Üks tähtis uus omadus on tüürpoordis olev värav, mis lihtsustab kaatri dokkimist ja võimaldab kalastushuvilistel ka oma suurima saagi pardale tuua. Laiad, tekiga samal tasemel olevad platvormid võimaldavad turvaliselt pardale minna ja neid saab meres ujumisel kasutada ka ujumisplatvormidena. Lisaks on laiendatud tüürpoordi käiguteed, et hõlbustada ligipääsu vöörini, kus on avar päevitusala – tähtis omadus lõõgastavate kruiiside jaoks.

Ahtris paiknev kohandatav kokpit tagab, et meeskonnal oleks võimalikult mugav. Kokpiti istumisala pakub reisjatele mugavat istumisala einestamiseks ning on lihtsalt muudetav mugavaks päikesetekiks.

 

NUTIKAS KUJUNDUS, MIS ON TÄIUSLIK NII LÕBUREISIDEKS KUI KA PEREKRUIISIDEKS

Antares 8 on täis nutikaid, praktilisi omadusi, mis täiustavad kaatri elamistingimusi. Peale selle, et tagumist pinkistet saab kasutada panipaigana, saab seda ka ettepoole libistada ja teha ruumi mootori tõstmiseks. Selle vastas olevasse pinki võib panna jahutuskasti, et toit ja jook pikemate reiside ajal jahedana püsiks.

Täiuslikul lõbusõidukaatril Antares 8 on kokpiti all piisavalt hoiuruumi, et hoiustada kaatri kõiki tarvikuid. Lisaks on sel suurepärane katuseraam, kus hoida vaba aja veetmiseks vajalikku varustust, nagu kajakit, SUP-lauda või jalgrattaid, olenemata sellest, kas oled merel või kaldal.

Antares 8 on täis omadusi, mis teevad mööda rannikut ristlemise tõeliselt nauditavaks. Oma ligitõmbava kujunduse, kvaliteetse sisustuse ja lisadega ning maitsekate kattematerjalidega, mis on saadaval kahes värvitoonis, on salong nii elegantne kui ka praktiline. Pöörlevat kapteni- ja reguleeritavat lootsiistet saab pöörata nii salongi kui ka mere suunas. Peale selle, et suured klaasitud aknad pakuvad imelisi merevaateid ja kallavad ruumid üle valgusega, õhutavad need paati ja tagavad hea ventilatsiooni. Antares 8 sisustuse hulka kuulub kambüüs, milles on külmkapp ja gaasi- või elektripliit. Lisaks saab Antares 8-le paigaldada ka kliimaseadme, mis on ankrus olles suurepärane lahendus, et jahutada kaatrit palava ilmaga, kuid tänu võimsatele liitiumakudele saab seda kasutada ka merel. Sellise suurusega kaatri puhul on see erakordne võimalus. Tänu nutikale ruumilahendusele mahutab Antares 8 ööbima kuni viis inimest kolmes voodis ning omab täisfunktsionaalset avarat dushiga tualettruumi

TURVALINE JA MEREKINDEL – SEDA ON RÕÕM JUHTIDA

Antares 8-l on säilitatud tulbikujuline laevakere, mis on omane Antarese tootevaliku lipulaevadele ning teeb sellest paadi, mis on vees suurepäraselt stabiilne ja tuleb toime kõigis oludes. Ergonoomiliselt kujundatud roolikambrisse saab valida 12-tollise multiekraani. Oma võimsa 250-hobujõulise mootoriga on Antares 8 tippkiirus 35 sõlme.

ANTARES 8 FISHING, VARUSTATUD SPETSIAALSELT KALAPÜÜGIHUVILISTE JAOKS

Kujundatud füüsiliselt koormavate kalastusretkede jaoks, on kaatril Antares 8 Fishing avatud kokpit, mis muudab paadis liikumise hõlpsamaks. Kõik on kuni väiksemate detailideni täiuslikult kujundatud. Tagumine pinkiste on asendatud kalapüügikohaga, kust leiab profikvaliteediga ridvahoidjad. Peale õhutussüsteemiga saagikasti on kaatril Fishing kokpiti all ka kolm hoiuruumi, millest ühte saab paigutada kalade säilituskasti.

Ridvahoidjad on vabapardal ja pikendatud kõvakatusel. Lisaks saab kokpitti paigaldada 12-tollise ekraani püügipiirkonna jälgimiseks. Jätkates katuse teemal: selle tagaosas on ka prožektor ja esiosas LED-valgusti, mis tagab parema öise nähtavuse.

 

 VAATA VIDEOT

 

 

Address: Gaasi 4a, Tallinn 11415

E-mail: marine@marine.ee
Phone: (+372) 651 9666