UUS B&G Zeus 3S Glass Helm

by Evelyn Kivi on 18.01.2020

 

UUS B&G Zeus 3S Glass Helm multifunktsionaalne süsteem PurjetajateleZeus 3S Glass Helm on tippklassi lahendus suurtele jahtidele

  • Kõige võimsam ja kiirem B&G süsteem
  • Suured, puutetundlikud laiekraanid (16´´ /19´´/24´´)- Full HD 1920x1080 formaadis
  • Parim nähtavus ka läbi polariseeritud päikeseprillide
  • Ühildub B& G süsteemidega nagu Halo Radar, Autopiloot, ForwardScan, NMEA 2000 ja 0183
  • Sisaldab purjetamisfunktsioone: SailSteer, PredictWind, RacePanel, LayLines ja SailingTime
  • Võimaldab luua kuni 6 paneeliga ekraanivaateid
  • Sisse-ehitatud Wi-Fi, HDMI ja Video sisendid

 

Ülikiire Full HD kvaliteediga süsteem
B&G esitleb uut Zeus 3S Glass Helm suurima kiirusega ja parima jõudlusega multifunktsionaalset ekraanisüsteemi suurtele jahtidele.
Zeus 3S Glass Helm´i saab osta süsteemipaketina või ainult 24-, 19- ja 16- tolliste ekraanidena. Süsteemipakett sisaldab ekraani, GPS, nupustikku ja lisasid.

Parim jõudlus
Uutel Zeus 3S Glass Helm ekraanidel on kaks korda suurem jõudlus kui varasematel. Seadme uus, iMX 8 kuue-tuumaline protsessor on oma kategooria kõige kiirema reageerimisajaga. See võimaldab sujuvat ja kohest ligipääsu purjetamissüsteemide infole, sõltumata keskkonna tingimustest. Loo oma olukordadele vastavad ekraanivaated ning vaheta neid hetkega, kui olukorrad muutuvad. Madala profiiliga disain on stiilne ning varjab ja kaitseb võimast sisu.

Üliselge pilt ja intuitiivne puutetundlik ekraan
Zeus 3S Glass Helm on suurtele jahtidele mõeldud üliselge Full HD kvaliteediga ekraan purjetamisinfo kuvamiseks. Laia vaatenurgaga 24-,19-ja 16- tollised ekraanid sobivad paigaldamiseks nii sise kui välistingimustesse ja on nähtavad ka läbi polariseeritud päikeseprillide. Suurem protsessori võimsus lubab ekraanile kuvada kuni 6 paneeliga vaated. Juhi puutetundlikult ekraanilt navigeerimis- ja purjetamisfunktsioone samal ajal autopiloodi, radari ja sonariga ilma viivitusteta.

Täielikult ühendatud
Zeus 3S Glass Helm System Pack sisaldab glass-helm süsteemi ehitamiseks kõike vajalikku. ZC2 juhtpult võimaldab nuppude abil juhtida kuni 6 ekraani. Juhtmega Ethernet, NMEA 2000 ja J1939 ühendused võimaldavad integreerida suure osa aluse süsteemidest võrku - erinevad ekraanid, radari, sonari, mootori jpm.

 

Lisainfo saamiseks pöördu meie poole: esindussalong Gaasi 4a, 6519666 või marine@marine.ee.