Tootevalik

 

UUS ELITE Ti2

01.10.2018
UUS ELITE Ti2

Tutvustame täiesti uut Elite Ti2!!!

Uus EliteTi2 võimaldab soodsalt parimaid kalaleidmise võimalusi-väga detailne Active Imaging Sonar, Fishreveal, Smart TargetViewing, sisse ehitatud Genesis Live reaalajas kaardistamine ning täiustatud selgusega puutetundlik ekraan ning sihtmärgi eraldus. Elite Ti2 võimaldab kasutada juhtmevaba võrku, telefoni teavitusi ekraanil ning ühildub trolling mootori ja Power Pole ankruga. See kõik aitab Sul rohkem kala püüda.

Active-Imaging 3- ühes sonar (CHIRP,SideScan ja Downscan Imaging) ja 2-ühes sonar (Sidescan ja Downscan Imaging) viib Elite Ti2 kala leidmise võimekuse uuele tasemele pakkudes suuremat pildi resolutsiooni, kontrastsust ja selgust.

Elite Ti uuendused:

  • Active Imaging sonar

  • Genesis Live kaardistamine

  • Juhtmevaba võrk

  • Nutitelefoni teavitused

Active Imaging Sonar

Uuel kvaliteeditasemel selged ja detailsed vaated veekogu põhjast struktuuridest ja kaladest.

Active Imaging 3-ühes sonar sisaldab endas Lowrance CHIRP, Sidescan ja Downscan Imaging andureid- See võimaldab klastajatel kiirelt otsida struktuure, kus leidub kalu ning võimaldab kasutada sihtmärgi selgeks kuvamiseks Fishreveal funktsiooni. Active Imaging 2-ühes sonaris sisaldub Sidescan ja Downscan Imaging mida on soovitav kasutada koos eraldi CHIRP sonari anduriga.

Juhtmevaba võrk

Elite Ti2 Juhtmevaba võrk võimaldab kalastajatel jagada sonari, kaardistamise, teekonnapunktide ja teekondade andmeid kahe Elite Ti2 ekraani vahel ilma kaabliteta. Lisaks lihtsale paigaldusele võimaldab see lihtsati jagada vajalikke andmeid ükskõik millise Elite Ti2 ekraaniga paadi peal.

Genesis Live kaardistamine

Uuenda oma lemmikkalastuskoha kaarti või tee kaart kaardistamata aladest reaalajas oma kalaleidja/kaardiplotteri ekraanil. Genesis Live kasutab digitaalseid sügavusandmeid ½ jalaste sügavusjoontega kaartide loomiseks. Genesis Live maps võimaldab reguleerida kaardi läbipaistvust, sügavusjoonte tihedust, sügavusi ja värvipalette jm. Genesil-Live reaalajas tehtud kaardid saad salvestada ka microSD kaardile.

Nutitelefoni teavitused

Elite Ti2 võimaldab tegeleda kalastamisega nii et samal ajal ei jää märkamata ka tähtsad sõnumid või telefonikõned, mis saabuvad su nutitelefonile. Lülita välja telefoni teavitused kui soovid segamatult kala püüda. Või lülita teavitused sisse, et saaksid oma Elite Ti2 ekraanil märgata kes helistab või milline sõnum tuli?