Tootegrupid

Uus GoFree Hooked kalastamise rakendus

29.07.2015
Uus GoFree Hooked kalastamise rakendus

GoFree esitleb uut kalastamise rakenduse Beta test-verisooni IOS seadmetele. Uus GoFree Hooked rakendus, mis on loodud nii mere- kui ka magevee kalastajatele, võimaldab salvestada detaile, fotosid kaladest ning detaile saagi kohta, näiteks kaal, pikkus ning liik.

Mis teeb selle rakenduse eriti huvitavaks, on võistluse režiim, mis võimaldab kalastajatel reaalajas võistelda sõpradega või üle maailma kõikide GoFree Hooked kasutajatega ning hiljem nende tulemusi edetabelis jälgida.

 

Väljakutse veel

Kas oled parim kallaste ääres, tiigil või avamerel? Kas saak on parem hommikul või pigem õhtupoole? Salvestades oma püügid GoFree Hooked rakendusse, saad seda teada, sest salvestub püükide kuupäev, kellaaeg ja asukoht.

 

Väljakutse endale

Kas oma lemmikkohas kalastades on saak parem kui eelmisel korral? Ei ole vahet kas kalastate väikesel veekogul või merel, saate endale rakenduse abil väljakutset esitada iga reisi alguses.

 

Salvesta ja Jaga saaki

Kas tuttavad ei usu Sinu kalalugusid? GoFree Hooked rakendusega saate salvestada oma saagi, salvestada fotosid, asukoha, kala pikkuse, kaalu, liigi ning märkmeid iga saagi kohta. Kogu informatsiooni saab jagada pere või sõrpadega teksti, e-maili või sotsiaalmeedia vahendusel.

 

Jälgi saagi rohkust

Vaata oma eelnevaid kalastusretki, külastatud asukohti, detaile ning märkmeid võrdlemaks kas saak on küllaldasem kui enne rakenduse kasutamist. Taaskülastage parimaid kalastuskohti, et kindel olla saagi rohkuses!

 

Tutvustav video on nähtav SIIT.

GoFree Hooked rakenduse beta-versioon on saadaval testimiseks. Kui Teil on iPhone 5, 5s, 5 või 6+ ning kui soovite kasutada rakendust kui beta-versiooni testija, palun külastage http://www.gofreemarine.com/apps/hooked .