UUS Gran Turismo 41

by Admin on 22.12.2020

Ideaalne kruiser - UUS Gran Turismo 41

Täiuslik mootorpaat, mis pakub maksimaalset mugavust ja võimsaid elamusi rooli taga, muutes selle ideaalseks kruiseriks. Ühendades endas hämmastaval moel võimsuse ja praktilisuse, sobib paat suurepäraselt sõprade ja pereliikmetega sõitmiseks.

Uus Gran Turismo 41 täiendab BENETEAU’ kiirpaatide sarja, kuhu kuulub kuus 32–50 jala pikkust mudelit. Selle 41 jala pikkuse mootorpaadi eesmärk oli arendada edasi mudelit Gran Turismo 40, mis on tuntud oma merekindluse ja elegenatse välimuse poolest, viies praktilised funktsioonid ja Gran Turismole omased jooned sammu võrra edasi. Paat järgib stiilselt oma eelkäija traditsiooni ja keskendub pardal külaliste mugavusele. 


„Gran Turismo 40 avaldas meie klientidele ja edasimüüjatele märkimisväärset muljet,“ selgitab Gran Turismo 41 eest vastutav Mathilde Tertrain. „Kõigile meeldivad selle omadused ja see on endiselt väga populaarne. Püüdsime säilitada sama joont ka mudelis Gran Turismo 41, mis on selle järglane. Seadsime endale eesmärgi parendada ja arendada oma sarja uut täiendust, seda palju muutmata.“


 

Sportliku kere ja õhukeste tagasihoidlike joontega võlub Gran Turismo 41 koheselt oma kiiruse ja elegantsiga. Seda elegantsi rõhutavad kvaliteetsed viimistlusdetailid ja oskusteave, näiteks halli metallikvärviga viimistletud plaadid, mis meenutavad luksusautosid.

 

gran turismo 41,beneteau,sportlik

 

Külastajasõbralik mugavus

Gran Turismo 41 on disainitud võitma esmalt Sinu südame kuid tema disainimisel on arvestatud ka külalistega. Kõik pardal olev on mõeldud selleks, et teie elu kergemaks teha. Rääkides praktilisusest ja stiilist, on mudeliga GT40 võrreldes tehtud suur samm edasi. Seda on näha uuest ahtri päevitamisalast, mis asub hõlpsama juurdepääsu tagamiseks istme kõrgusel ja loob mulje tõelisest puhkealast. Ka vööri päevitamisala on edasi arendatud ja nüüd on valikvarustuses hõlpsasti kallutatavad seljatoed ning eemaldatav katus, samuti lisavalgustid. 

Veel üks Gran Turismo 41 tunnus on see, et paat sobib suurepäraselt meelelahutuseks, nagu on näha suurest U-kujulisest kokpitist, kus külalised saavad mugavalt vestelda. Lisaks on kõigil hõlpsam koosolemist nautida, kuna kambüüs asub väljas.

kokpit,gran turismo 41,katuseluuk
Gran Turismo 41 suur U-kujuline kokpit

 

Gran Turismo 41-l on kõva katus – see on selgelt üks BENETEAU’le omaseid uuendusi, mille paljud on üle võtnud. Selles on võimalikult suur katuseluuk, mis annab võimaluse nautida päikest ja merd, kaitstes samas kõike, mis on pardal. Võrreldes GT40-ga on Gran Turismo 41-l eriti kitsad piilarid, tänu millele pääseb paadi sisemusse rohkem valgust. Väga suur katuseluuk, mis kuulub standardvarustusse, annab rohkem võimalusi nautida värsket õhku, pakkudes samas vajaduse korral kaitset. 

Alumine tekk sobib ideaalselt mugavaks meresõiduks. Lisaks kambüüsile ja tualetile on paadis kaks privaatset kajutit, millest kummaski on paadi keskjoonega paralleelsed voodid, pakkudes pardal optimaalset elukvaliteeti. Täislaiuses kujundus ja avatavad kajutiaknad muudavad need ruumid eriti mugavaks ning meeldivaks. Sisekujundus on ühtaegu kaasaegne ja meeli rahustav, selles on kasutatud elegantset ning heledat halli pähklipuud.

 


Gran Turismo 41 väljatöötamisel otsustasime temast teha seltskondliku paadi, mis on avatud nii merele kui ka päikesele sõnas Mathilde Tertrain. Loodame, et ta vastab reisijate ootustele, et nad kõik saaksid nautida meremõnusid kauem. Paadi maitsekas ja rahulik sisustus on tõeliselt nauditav, võimaldades väga mugavalt puhata.“


 


omanik,kajut,gran turismo,41Gran Turismo 41 omaniku kajut

 

Merega üks

Gran Turismo 41 täidab oma eesmärgid, olles keskendunud naudingule ja paadi juhtimise mõnule. Vaadake, milliseid eeliseid pakub BENETEAU välja töötatud Air Step® kere, tagades tõhususe ja stabiilsuse isegi väikesel kiirusel. Nii saab kasutada maksimaalselt ära 2 x 300 hj või 2 x 380 hj Volvo sisepäramootori võimsust (tippkiirused vastavalt 33 ja 38 sõlme), võrreldes 23- ja 27-sõlmelise kruisikiirusega.

 

air step,gran turismo 41, beneteau,uuendus
Gran Turismo 41 puhul on kasutatud BENETEAU välja töötatud Air Step® uuendust

 

Tänu keskel asuvale juhiistmele ja kõrgele tuuleklaasile on juhil suurepärane vaade, olenemata sellest, mis nurga alt vaadata. Juhil on võimalik kasutada valikvarustusse kuuluvat automaatset Zipwake-automaattrimmi, mis muudab paadi muutuva koormuse juures erakordselt stabiilseks. Joystick mootorite juhtimise ja vööripõtkuri abil on ka keerulised manöövrid väikestes sadamates lihtsad.

 

kokpit,gran turismo 41,katuseluukVaade kokpitile katuseluugi kaudu

Uut mudelit Gran Turismo 41 esitletakse rahvusvaheliselt 2021. aasta alguses.

Rohkem infot leiad siit:

https://www.marine.ee/et/a/gran-turismo-41-standard-paat

https://www.beneteau.com/en/newsroom-news/new-gran-turismo-41