Tootevalik

 

UUS - HDS LIVE

01.10.2018
UUS - HDS LIVE

Iga aastaga kasutab üha rohkem kalastusproffe just HDS kalaleidjaid, eelistades seda teiste brändide toodetele.

Täna esitleme parimat HDS seadet - HDS LIVE!

HDS LIVE on uue disainiga, kiirema protsessoriga, parimate sisse-ehitatud navigatsiooni võimalustega ning toetab uusi innovatiivseid sonari tehnoloogiaid, mida teised kalaleidjad ei suuda.

HDS LIVE uuendused:

  • Active Imaging sonar

  • LiveSight Sonar ( Varsti tulemas)

  • Genesis Live kaardistamine

  • Uus, madala-profiiliga disain

  • Nutitelefoni teavitused

  • LiveCast Nutitelefoni ühilduvus*

  • Kuue paneeliga ekraani jaotus*

  • Suure jõudlusega nelja-tuumaline protsessor*

  • Suurem ekraan, programmeeritavad nupud*

*Ainult HDS 16 ja 12 tollistel mudelitel

Active Imaging Sonar

Uuel kvaliteeditasemel selged ja detailsed vaated veekogu põhjast struktuuridest ja kaladest.

Active Imaging 3-ühes sonar sisaldab endas Lowrance CHIRP, Sidescan ja Downscan Imaging andureid- See võimaldab klastajatel kiirelt otsida struktuure, kus leidub kalu ning võimaldab kasutada sihtmärgi selgeks kuvamiseks Fishreveal funktsiooni. Active Imaging 2-ühes sonaris sisaldub Sidescan ja Downscan Imaging mida on soovitav kasutada koos eraldi CHIRP sonari anduriga.

LiveSight Sonar (tulemas 2019 kevadel)

LiveSight teeb sonaripildi vaate veel selgemaks. See võimaldab näha kuidas kala paikneb erinevate struktuuride suhtes ja kuidas ta regaeerib söödale. See Sonar annab selge ülevaate sellest, milline püügiviis ja sööt töötab ja milline mitte.

Genesis Live kaardistamine

Uuenda oma lemmikkalastuskoha kaarti või tee kaart kaardistamata aladest reaalajas oma kalaleidja/kaardiplotteri ekraanil. Genesis Live kasutab digitaalseid sügavusandmeid ½ jalaste sügavusjoontega kaartide loomiseks. Genesis Live maps võimaldab reguleerida kaardi läbipaistvust, sügavusjoonte tihedust, sügavusi ja värvipalette jm. Genesil-Live reaalajas tehtud kaardid saad salvestada ka microSD kaardile.

Nutitelefoni teavitused

HDS LIVE võimaldab tegeleda kalastamisega nii et samal ajal ei jää märkamata ka tähtsad sõnumid või telefonikõned, mis saabuvad su nutitelefonile. Lülita välja telefoni teavitused kui soovid segamatult kala püüda. Või lülita teavitused sisse, et saaksid oma HDS LIVE ekraanil märgata kes helistab või milline sõnum tuli?

LiveCast Nutitelefoni ühilduvus

LiveCast nutitelefoni ühenduse abil ei pea sa enam kunagi valima selle vahel, kas minna kalale või vaadata mõnd olulist spordivõistlust/saadet. Vaata HDMI ühenduse abil videoid, Google mapsi ja kalapüügi andmeid oma HDS LIVE 16 ja 12 tollise ekraani pealt. Jaga ekraanipilt kaheks ja näed korraga nii sonaripilti kui ka oma nutitelefonist tulevat pilti.