Tootevalik

 

Uus Lowrance HOOK² seeria

14.11.2017
Uus Lowrance HOOK² seeria

 

Lowrance’i kõige kergemini seadistatav kalaleidja/kaardiplotter võimaldab tegeleda rohkem kalastamise ja senisest vähem plotteri seadete kohandamisega.

Hook² on loodud eelkõige mugavaks kalastamiseks – seadmetel on tavalistest kalaleidjatest kaks korda laiem tuvastusala ning SideScan ja DownScan vaated võimaldavad fotolaadseid kuvasid paadi alla ja kõrvale jäävatest aladest. 

Hook² seeria sisaldab komboseadmeid ja GPS funktsiooniga kalaleidjaid, mis võimaldavad lisaks sonarifunktsioonidele   põhilisi navigatsioonivõimalusi nagu teekonnapunktide salvestamine ning teekonna järgimine oma lemmik kalastuskohta liikumiseks.

Uudisena on Hook² seeria toodetel Lowrance Autotuning sonar, mis muudab automaatselt sonari pildi kvaliteetsemaks ja seetõttu kaob vajadus sonari seadete manuaalseks korrigeerimiseks. Need kasutajad, kes Autotuning võimalust kasutada ei soovi, saavad selle paari nupuvajutusega välja lülitada. 

Põhiomadused

   Lihtne kalu leida
                    Sonari laiem ulatus ja GPS aitavad kalu paremini leida

Taskukohane hind
                    Hook² seeria seadmed on saadaval erinevate ekraani
                    mõõtmete ning SideScan ja DownScan vaadetega

Lihtne paigaldada
                   Anduri võib paigaldada nii ahtripeeglile, paadi põhja
                   kere siseselt, trolling-mootorile 
ning kajakile

Mugav kasutada
                    Käepärane menüü ja täisautomaatne sonari häälestus

Hook² seeria mudelid on saadaval kolmes kategoorias – TripleShot, SplitShot ja Bullet. TripleShot sisaldab endas CHIRPi, SideScan ja DownScan allavaadet, SplitShot CHIRPi ja DownScan allavaadet ning Bullet 4-tollist horisontaalset laiekraani koos Broadband Sounder™ kajaloodiga.

Allolevas videos tutvustatakse Hook² seeriat inglise keeles: