Tootevalik

 

UUS radar- HALO 24

01.10.2018
UUS radar- HALO 24

HALO24 Radar

HALO24 teeb revolutsiooni radaritehnoloogias. See on tööstusharu esimene 60 RPM toimimisega radar, millel on parim kokkupõrke vältimise võimekus. Märka ohte koheselt Velocity Track Doppler tehnoloogia abil, ning vaata samaaegselt lühi ja pika maa katvusala- kuni 48 meremiili-ühe 24 tollise kuppelantenniga.

Näe nii lähedale kui kaugele ühe kompaktse kuppelantenniga.

Ideaalne paljudele purjelaevadele, kalalaevadele ja väiksematele kiirpaatidele. HALO24 on kompaktne kuppelantenn, mis võimaldab kõrge kvaliteediga lühi-, kesk-, ja pikamaa vaadet.

Monitoori kahte ala üheaegselt Dual Range rezhiimis, mis võimaldab näha kaugele ulatuvaid ilmaolusid samla ajal kui uurid lähedal asuvaid kokkupõrke ohte. HALO24 radari pulse-compression tehnoloogia ei tee kompromiise ühegi valitud ulause vahel.

Parim vaade kokkupõrke vältimseks.

HALO24 teeb tänu esimesele 60 RPM toimimisega seadmele igal sekundil 360 kraadise pöörde kuni 1.5 meremiilise ulatuse kohta. Need ultra-kiired värskendused annavad pea-aegu reaalajas vaate lühikesel maal, mis võimaldab kokkupõrkeid vältida.

Sisse-ehitatud Velocity Track Doppler tehnoloogia

Velocity Track tehnoloogia võimaldab kohest visuaalset tagasisidet- Kas sihtmärgid liiguvad sinu poole või eemale. Lihtne värvikood tõstab esile potensiaalsed ohud, mis vähendab kokkupõrke ohtu. HALO24 radar kontrollib automaatselt ulatuses olevaid sihtmärke, seetõttu ei ole vaja manuaalselt sihtmärke valida, samuti ei ole piire sellel, mitut sihtmärki korraga kuvatakse.

Koheselt töövalmis

HALO24 radar lülitub standby rezhiimilt sisse koheseltja pakub kiirelt radari pilti just siis kui seda vajad. Isegi kui HALO 24 radar on täielikult välja lülitatud, võtab sisse lülitamine aega vaid mõned sekundid- mitte minutit, nagu traditsiooniline pulse radar. HALO24 radar annab sulle ümbritsevast selge pildi reaalajas nii siis kui sa navigeerid läbi paadirohke sadama ja siis kui liigud halva nähtavusega aladel.

Põhiomadused

  • 48 nm ulatus kompaktse 24-tollise kupli abil

  • Edasi arendatud pulse compression tehnoloogia koos kiire teravustamisega

  • Samaaegne Dual Range rezhiim näitab nii lähedale kui ka kaugele

  • Ultra-kiire 60RPM toimimine kuni 1.5 nm ulatuses

  • Velocity track Doppler tehnoloogia kokkupõrke vältimiseks

  • Lihtne kasutada nii sadama-, rannaäärse-, ilma- ja linnurezhiimis

  • MARPA sihtmärgi jälgimine (kuni 10 sihtmärki, dual range rezhiimis 20)

  • Standby rezhiimilt koheselt valmis töötama