Tootevalik

 

UUS Simrad evo3 on kohal

15.11.2016
UUS Simrad evo3 on kohal

 

Uusim Simradi multifunktsionaalne ekraan täiustatud puutetundliku tehnoloogia ja lisanuppudega täidab isegi kõige kapriissema kalastusentusiasti nõudmised.

Navigeeri, kontrolli ja naudi NSS evo3 sisse ehitatud funktsioone. SolarMAX™ HD ekraani tehnoloogia võimaldab erakordselt selgeid ja väga laiasid vaatenurki koos ilmastikukindla puutetundliku ekraani ja lisanuppudega. Kruiisi kindlalt ForwardScan sonari abil või kalasta StructureScan® HD imaging ja kahe-kanalilise CHIRP-anduri abil. Sisse ehitatud Wi-Fi võimaldab ligipääsu GoFree® online teenustele ja võimaldab nutitelefoni ja tahvelarvuti abil monitoorida ja kontrollida seadet ka tüürist kaugemal. NSS7 evo3 on 7-tollise ekraaniga ja sobib keskkonsoolidele ja mujale, kus ruumi kokkuhoid on oluline. Sisaldab world basemap-i  ja 7-tollist SolarMAX™ laiekraani.

 

Põhiomadused:

* Usaldusväärne kontroll kõikides tingimustes: vaheta sujuvalt puutetundliku ekraani ja nupukasutusevõimaluste vahel pöördnupu abil.
* Integreeritud kajalood, mis sisaldb kahesageduslikku CHIRP sonarit,  ForwardScan® sonarit ja StructureScan® HD imaging sonarit.
* Lisa StructureScan® 3D imaging sonar, edasiarendatud Broadband Sounder™ ja muud võimalused  Simradi moodulite abil.
* Laienda oma vaadet Halo™ Pulse Compression radari, Broadband 3G™/4G™ radari  ja teiste Simrad radari lahendustega.
* Kontrolli Simradi autopiloodi süsteeme täielikult NSS evo3 puuteekraani või nuppude abil. *NMEA 2000®võrguga ühilduvus võimaldab mootori monitooringut, helisüsteemi juhtimist ja palju muud.
* Navigeeri sisse ehitatud väga täpse 10Hz GPS/GLONASS vastuvõtja abil.
* Naudi lihtsat teekonna planeerimist TripIntel™ tehnoloogia abil ning Navionics Autorouting/C-MAP Easy Routing (automatic routing ei ole saadaval Põhja-Ameerikas) toetust.
* Sisse ehitatud GoFree™ Wi-Fi võimaldab võrguteenuseid  ja nutitelefoni/tahvelarvuti abil  monitoorimist ja juhtimist.
* On võimalik paigaldada konsooli, et saavutada madala profiiliga Glass Bridge ilme, või kronsteini abil sobivasse kohta.
* Sisaldab world basemap`i.

Tootevalikuga saad tutvuda SIIN.