Uus Swift Trawler 48

by Admin on 19.01.2022

 

Uus Swift Trawler 48 on järgmine tase BENETEAU suurepärase jõudlusega praktiliste merekindlate paatide valikus. Järgides Beneteau Trawler sarja parimaid omadusi ning võttes arvesse klientide tagasisidet, on Andreani poolt disainitud uuel mudelil rõhk käepärasel ja mugaval elamisel. Swift Trawler 48 kogupikkus 14,74 meetrit ja suurim laius 4,5 meetrit teeb temast Swift Trawleri seeria suurima esindaja. Ainult lipulaev Grand Trawler ületab teda mõõtmetelt.

Kogu sarja valikusse kuuluvad mudelid vahemikus 10,7–18,9 meetrit, mis on loodud pikemate merematkade ihalejatele. Tänu hiilgavale suutlikkusele, võrratutele eluruumidele ja uskumatule mugavusele on entusiastid üle maailma meredele viinud enam kui 1300 alust Trawler seeriast. Uus Swift Trawler 48 sobib suuruselt, ruumikuselt ja võimekuselt nii kogenud kui ka algaja meresõitja käsutusse.

 

 VARUSTATUD SEANAPPSI RAKENDUSEGA

Pole olemas lihtsamat viisi, et tagada enda aluse turvalisus ja alatine sõiduvalmidus.

Uus rakendus SEANAPPS on kirglike merehuntide parim reisikaaslane. Selle abil saate oma nutitelefonis üheainsa puudutusega ülevaate laeval toimuvast ja tellida enda alusele sobivaid teenuseid alates korrapärasest hooldusest, pesust või tankimisest kuni remonditöödeni.

KOKPIT – ÜHENDUSLÜLI MERE JA SÕITJATE VAHEL

Ahtripoolsesse kokpitialasse, kus asub laeva sise- ja välisruume sujuvalt ühendav suur põikpink, on võimalik mahutada ka laud ja kaks klapptooli. Läbimõeldud disainilahendused nagu akrüülist tuuletõkkeuks parempardapoolse külgteki vahel ja kõrge käsipuu – viivad ruumide funktsionaalsuse ning mugavuse uuele tasemele. Kahe uksega värava kaudu ahtris pääseb suurele ujumisplatvormile, mis hüdraulikaga tõstesüsteemi korral võib kanda kuni 350kg abipaati.

Lihtsad ja hästitoimivad elemendid, nagu käsipuudega ujumisredel, muudavad meremõnude nautimise ääretult hõlpsaks. Vööritekile saab valida päevitusala, mis on ühtlasi võimalik muuta mõnusateks istekohtadeks, et kokteili ja raamatu seltsis segamatult lõõgastuda. Asümmeetriline tekiplaan loob paremparda poolele laia ja hästi kaitstud külgmise tekiala, kuhu on tänu kõrgele kinnisele reelingule tagatud ohutu ja lihtne ligipääs.

Avaral 20m² lahtisel sillal on kuhjaga ruumi, et end mugavalt tunda ja kaunist merevaadet nautida. Kummalgi pool juhiistet paiknevad seljatoed pakuvad sõidusuunas vaatega istekohti ning vastastikku asetsevad istmed ja laud loovad omakorda suurepärase einestamis- ja lõõgastumisala. Lisavarustuses on ka avatav T-top varikatus. Ahtri pool on ettepoole vaatega kööginurk ja baarilett, mille ääres kokates või jooke valmistades saab laua taga istuva seltskonnaga mugavalt sotsialiseeruda. Avatud silla ahtris on võimalik paigutada lamamistoole, aerulaudu või muud varustust.

 SALONG – RUUMI LÕÕGASTUMISEKS JA KÜLALISTE VASTUVÕTUKS

Terrassiukse kaudu pääseb ahtris paiknevasse suurde L-kujulise plaaniga kambüüsi, kus on olemas täismõõdus 250-liitrine sügavkülmutusega külmkapp ja mahukad seinakapid. Kambüüsi standardvarustuse hulka kuuluvad gaasiahi, mille asemele saab soovi korral valida multifunktsionaalse elektriahju, nutikalt kujundatud „võlunurk“, mis sisaldab väljatõmmatavat panipaika, ning kapid ja riiulid, kuhu mahub ära kõik vajalik ka pikemale teekonnale asudes. Lisaks on kõige selle juures piisavalt ruumi ka nõudepesumasina jaoks.

Corian-materjalist töötasapinna sisse on paigaldatud gaasi- või induktsioonpliit ja suur kraanikauss. Kambüüsiala vastas paikneb mahukas seinaäärne puhvetkapp koos panipaikade ja kinnise pudeliriiuliga. Salongi keskmeks on suur U-kujuline istumisala ümber laua, mis mahutab einestama ja panoraamvaadet nautima õdusalt 8 inimest.

Lisavarusse kuulub ka näiteks jäämasin ja veinikülmik salongis.

FUNKTSIONAALNE JA OPTIMAALNE KAPTENISILD

Swift Trawler juures on suur rõhk mugaval ja ohutul navigeerimisel ning manööverdamisel. Mugav kohandatav kaptenitool, maksimaalne nähtavus ümbritsevale, suur lükanduks kohe rooli kõrval ning sellega kohakuti asetsev värav pardas, teevad sildumisprotseduurid tõeliselt muretuks. Lisavõimalusena saab tellida joystick juhtimise, mis muudab manööverdamise lapsemänguks. Niisamuti on abiks kaks suurt 12“ multiekraani konsoolis, ahtrikaamera ja valgustid.

VEEPEALNE KODU KÕIKIDE MUGAVUSTEGA

Alumiselt tekilt leiate eesmisesse peakajutisse sisenedes mugava kaheinimesevoodi, mille kummalgi poolel on just parajalt liikumisruumi. Tänu ruumi 198cm puhaskõrgusele ja voodi samaväärsele pikkusele tunnevad ennast kajutis mugavalt ka pikemat kasvu reisijad. Lisaks on seal olemas seina- ja riidekapid, suured illuminaatoritega aknad ning laeluuk, mis täidab kajuti päevavalgusega ja toob suurema õhuvahetuse. Privaatses tualettruumis on klaasuksega eraldatud dushinurk koos istepingiga.

Mõlemas pardas asuvad avarad külaliste kajutid, mis samuti varustatud suure illuminaatoriga ning mahukate gareroobikappide ja panipaikadega. Üks kajutitest omab kahte ühekohalist voodit, mis teisaldub vajadusel hõlpsalt kahekohaliseks ja otsepääsu dushiga tualettruumi ning teine kajut kahekohalist voodit ja võimalust paigaldada kappi pesumasin. Kokku mahutab Swift Trawler 48 kolmes kajutis magama 6 inimest ning lisaks on võimalus tekitada privaatne kardinaga eraldatud kaheinimese ase ka salongis.

Personaalse ja sobiva ilme viimistluses saab iga omanik kujundada laia valiku  materjalide ning erinevate kombinatsioonide ja lahenduste seast nii salongis kui kajutites.

LOODUD AVASTUSRETKEDEKS

MICAD-i laevaehitusinsenerid on välja töötanud poolglisseeriva kerekuju, mis annab igal kiirusel minimaalse kütusekulu. Täis kütusetankidega (1930 liitrit), on 10% kütusevaru hoides võimalik läbida üle 600 meremiili, kui liikuda kiirusega 9kn, või 280 meremiili, kui liikuda efektiivse glisseerimiskiirusega 18kn. Arvestades, et lisaks on alusel 640l mageveepaak, on reisijatele tagatud piisavalt suur sõltumatus sadamatest. Ehkki Swift Trawleri sari on loodud eelkõige mugavust ja ökonoomsust silmas pidades, annavad kaks standardvarustusse kuuluvat 6,7l ja 380hj Cummins QSB mootorit laevale tippkiiruseks 21 sõlme, mida on võimalik tõsta lausa 25 sõlmeni, kui valida 425hj mootorid. Seega on käepärast alati piisav võimsusevaru, et vajadusel kiiremini sõita ning ka raskemates ilmaoludes mugavalt hakkama saada.

 

TEHNILISED ANDMED

Kogupikkus: 14,74m
Kere pikkus: 12,78m
Kere suurim laius: 4,50m
Veeväljasurve tühjalt: 12 685kg
Kütusepaagi mahutavus: 1930L
Mageveepaagi mahutavus: 640L
Mootori võimsus (hj): 2×380 või 2×425
CE kategooria: B14/C16/D16
Kiirusel 9kn sõiduulatus 600+ meremiili & kiirusel 18kn on sõiduulatus 280meremiili

 

  

Lisaküsimuste osas võta ühendust Alter Marinega:

Aadress: Gaasi 4a, Tallinn 11415
E-mail: marine@marine.ee
Telefon: (+372) 651 9666