Uus ZEUS S kaardiplotter purjetamiseks!

by Admin on 19.01.2023

 

Lihtsus on märksõna, mis iseloomustab täielikult uuenenud Zeus kaardiplotterit. Eraldi reziimid võidusõiduks ning kruisimiseks ja kogu vajalikule infole ligipääs kiirvalikute abil.

Täiendusi on saanud ka muud varasemast tuttavad funktsioonid nagu C-map juhitud ohutusteated, võistlusmarsruudid, SailSteer ja laylines
Navigeerimise eest hoolitsevad ülitäpsed ja -detailised C-MAP DISCOVER™ X ja REVEAL™ kaardid ning uus intuitiivne kasutajaliides viisarditel põhineva seadistusega. 

PÕHIOMADUSED 

UUED PURJETAMISREŽIIMID

 

Näed andmeid mida vajad ja siis kui vajad. Vali lihtsalt sobiv purjetamisrežiim ja Zeus S annab täpselt õige kohandatud vaate nii võidusõiduks kui kruiisimiseks.

PURJETAMISFUNKTSIOONID

 

Täiusta sõidukogemust selgete ja lihtsalt hallatavate purjetamisfunktsioonidega nagu SailSteer, Laylines, stardiliin, teekonnad jm. C-MAP juhitud ohutusteated tagavad õigeaegsed hoiatused nii madalike kui muude teele jäävate ohtude kohta.

C-MAP DETAILKAARDID

C-MAP DISCOVER™ X and REVEAL™ X kaardid pakuvad äärmiselt detailsete andmete ja lihtsate kuvadega selget ning ülevaatlikku navigeerimist. Kõige kiirem automaatse teekonna koostamine, mis arvestab ka hoovuseid. Kogu navigatsiooniinfo on alati ühe kliki kaugusel. 

LIHTNE INTEGRATSIOON

 Zeus S on justkui südameks kogu purjetamiselektroonika võrgus. NMEA2000 kaudu on ühendus kõikide seadmetega pardal radarist ja autopiloodist kuni helisüsteemi ja tuledeni.

Samuti on B&G äpi kaudu ligipääs teekonna punktidele, planeerimisele jpm, mis võimaldab mugavalt kodus valmistada ette järgmine reis ning pardale astudes on hetkega kõik juba Zeus S ekraanil näha.

INTUITIIVNE KASUTAJALIIDES

Kogu süsteemi läbiv uus ja intuitiivne liidestus on disainitud mugavaks ja kasutajasõbralikuks. Juhiste ja viisardite kaudu seadistused võimaldavad kõigil kergelt kohandada enda Zeus S kaardiplotter ja ühendada kõik võrguseadmed

Toode on saadaval alates 2023. aasta veebruarist.