Zipwake esitleb uut multifunktsionaalset moodulsüsteemi

by Admin on 25.11.2022

 

Zipwake on maailma juhtiv dünaamiliste trimmi juhtimissüsteemide tootja glisseerivate paatide ja poolglisseerivate paatide jaoks. Alates aastast 2014, kui esitleti esimene tootesari, revolutsiooniline S-seeria, on ettevõte pidevalt olnud paadimaailma arengu eestvedaja.

Täna on Zipwake'l valdkonna suurim tootevalik. Zipwake toodab kogu maailma jaoks oma innovatiivseid tooteid Rootsis, eksportides neid enam kui 50 riiki ja turustajatele üle maailma.

Zipwake uue moodulsüsteemi esitlemine Metstrade 2022 tähistas järjekordset olulist sammu sellel teekonnal, võimaldades ettevõttel pakkuda oma klientide jaoks järjekordset revolutsioonilist lahendust, mis aitab neil täita tuleviku meredisaini ja paadiehituse nõudmisi.

Zipwake süsteemimoodul võimaldab sujuvat integreerimist ja selgeid armatuurlaua lahendusi, ühendades Zipwake’i süsteemi multifunktsionaalsete ekraanide ja/või nutiseadmetega, et pakkuda intuitiivset ja lihtsat juhtimisvõimalust. Vastates turu ja paadiehitajate selgele soovile kaob nii vajadus eraldi juhtpaneeli järele. Lisaks puuteekraanidele võimaldab süsteemimoodul kasutamiseks ühendada kuni 3 juhtpaneeli Zipwake’i unikaalsete juhtpuldil olevate rullikute kaudu. Süsteemimoodul toetab ühendusi paljude MFD kaubamärkide/mudelitega oma Etherneti-liidese kaudu ja laseb kasutajatel oma nutitelefonides ja tahvelarvutites oleva Zipwake’i rakenduse kaudu süsteemi juhtmevabalt konfigureerida, kasutada, jälgida ja värskendada.

 

Selle vastupidav veekindel disain võimaldab paindlikku paigaldamist igas suunas, näiteks roolikonsooli taha või masinaruumi. Süsteemimoodul ühilduv kõikide Zipwake’i süsteemi osadega ja on saadaval lisaseadmena, varuosana või osana komplektist.