ESTO järelmaks

 Toodete või teenuste eest maksmisel ESTO järelmak– maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil.

Kuidas toimida:
1. lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink

2. maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

Intress alates 0% kuni 14.90%
Lepingutasu alates 0 eurost
Periood kuni 4 aastat

  • Esto keskmine järelmaksuväljastus nii eraisikule kui ka ettevõttele kestab 58 sekundit - kiire, turvaline, konkreetne ja mugav vormistus on üks Esto suurimaid konkurentsieeliseid teiste pakkujate ees
  • Esto võimaldab klientidel kasutada sisse logimiseks kui ka lepingute allkirjastamiseks Smart-ID (500 000 klienti Eestis), Mobiil-ID (200 000) kui ka ID-kaarti (1.2 miljonit)
  • Esto võimaldab kliendil tasuda meie taotlusprotsessis ka sissemakse - kaardimakse, pangalingi kui ka panga ülekande abil, seda Eestis esimese ja ainsana
  • Esto pakub täisautomaatset järelmaksuvõimalust ka ettevõtetele/juriidilistele isikutele, seda Eestis esimese ja ainsana
  • Esto ei küsi kliendilt pangakonto väljavõtteid - see protsess on Esto taotluses automatiseeritud ja klient ei pea ostu pooleli jätma ega tegelema väljavõtetega, seda Eestis esimese ja ainsana


ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa.

Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

 

 

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.