Testsõidu üritus Pirital 07.06.2024

by Admin on 14.05.2024

Suvi on kohe-kohe siin ja meri kutsub! Kas oled unistanud omaenda veesõidukist, millega avastada meremaailma võlusid? Kui jah, siis on Sul suurepärane võimalus oma tulevase veesõidukiga tutvuma tulla! Juba 7.juunil toimub Alter Marine testsõitude üritus Pirita sadamas.

Kaatrimeeste südamed on suvel täis spontaanseid sädemeid ja ägedaid ideesähvatusi. Need valgete suveööde Soomesõidud, romantilised Keibu lahe liivapõhjale ankurssejäämised või perepäevad täis tuubitrikke Pärnu jõel... Need on hetked, mis jäävad helisema aastateks. Aga paljude kaatrimeeste mure on see, et unistuste paadist, millega seda kõike teha, jääb alati natuke midagi puudu..

Meie valikus on mitmeid põnevaid paate, mida saad kohapeal lähemalt uurida ja katsuda ning millega on võimalik ka proovisõit teha. Tutvumispäeval on võimalik näha ja testida Beneteau Antares 7, Antares 9 ja Oceanis 34.1. Need paadid pakuvad suurepärast kombinatsiooni stiilist, mugavusest ja jõudlusest, tagades nauditava mereelamuse igal sõidul. Lisaks Beneteau mootorpaatidele on võimalik tutvuda ka Zodiaci ja Bombardi RIB-paatidega.

ANTARES 7

Antares 7 paistab silma oma uuendusliku disaini ja mitmekülgsuse poolest. 

Antares 7 on kindlakäeliselt keskendunud perepuhkustele ja võib uhkustada uute mugavate funktsioonidega, et veepealsed väljasõidud oleksid veelgi nauditavamad. Paat on ideaalne nädalalõppude veetmise võimalus merearmastajatele. Mitmekülgse täiendatud varustusega Antares 7 pakub oma reisijatele turvalist, lihtsat ja mugavat elu pardal.

Antares 7-s jätkuvad BENETEAU Antarese sarja muutuste tuuled. Uus mudel käib tugevalt Antares 8 jälgedes. Mugav ja stiilne Antares 7 on nüüd tänu uutele muudatustele mitmekülgsem kui kunagi varem. Uuendused ja nutikad ideed nagu külgmine pardauks, avar käigutee poordis, ruumikad voodid ja mahukad panipaigad muudavad selle ideaalseks ajaveetmise paadiks nii pere või sõpradega, kui ka kalastusreisideks.

Antares 8 otsese jätkuna on Antares 7 kalapüügiversioonil kõik samad lisad, et rõõmustada ka kõige nõudlikumaid harrastuskalureid. Ahtripingil on nii ridva kui topsihoidjad, lõikelaud ning sööda ja varustuse panipaigad. Vasakus pardas asub kast elussöödale ning põrandas lisapanipaigad.

Täiesti avatud tekiplaaniga Antares 7 Fishing võimaldab tänu klapitavatele pinkidele kokpitis hõlpsalt ringi liikuda ja positsioneerida vastavalt vajadusele. Kokpiti küljeuks teeb ka suurte kalade pardale vinnamise palju lihtsamaks. Katuse saab varustada viie täiendava ridvahoidjaga, samuti prožektori ja täiendava 9“ plotteriga, et sonaripilt otse kokpitti tuua.

Antares-7-lifestyle-350.jpg-1900px.JPG (1011 KB)

ANTARES 8

Antares 8, mis on oma eelkäijatest veelgi uudsem ja mitmekülgsem, pakub mitut uut funktsiooni, mis teevad sellest parima lõbusõidukaatri, tagades maksimaalse mugavuse koos ainulaadse stiili ja maitsekusega, mis on selle tuntud seeria tunnusjoon. Kaater tuleb hästi toime igas olukorras: olgu selleks lõõgastumine pere ja sõpradega või lihtsalt mõnepäevane puhkus. Antares 8 on keskklassi mudel BENETEAU lõbusõidukaatrite tootevalikus, mida iseloomustab pikaajaline asjatundlikkus uuenduslike, suure jõudlusega ja peredele sobivate paatide ehitamisel.

Antares 8 pakub uusi, spetsiaalselt mereentusiastidele, iseäranis kalapüügihuvilistele, loodud omadusi. Perekaatril Antares 8 on nüüd saadaval kaks varianti: Cruising, mis pakub pardal erakordset mugavust ja seltskondlikku meeleolu, ning Fishing, millel on olemas kõik, mida kalapüügihuvilistel vaja võib minna.

Oma sportliku ja stiilse kujundusega väljendab Antares 8 suurepäraselt tootemargi lõbusõidukaatrite olemust. See jätab maitseka üldmulje, mida täiendab sile voolujooneline profiil, mis annab kaatrile sportliku sarmi. Kaks varianti on omanäolised: Cruising on voolujoonelise moodsa profiiliga ning Fishing on märksa sportlikuma olemusega.

Uus Antares 8 pakub erakordseid elamistingimusi. Sel on avarad ja mugavad eluruumid, kus on piisavalt ruumi kuni üheksale reisijale. Üks tähtis uus omadus on tüürpoordis olev värav, mis lihtsustab kaatri dokkimist ja võimaldab kalastushuvilistel ka oma suurima saagi pardale tuua. Laiad, tekiga samal tasemel olevad platvormid võimaldavad turvaliselt pardale minna ja neid saab meres ujumisel kasutada ka ujumisplatvormidena. Lisaks on laiendatud tüürpoordi käiguteed, et hõlbustada ligipääsu vöörini, kus on avar päevitusala – tähtis omadus lõõgastavate kruiiside jaoks.

Antares8-2024.jpg (368 KB)

ANTARES 9

Kaasasündinud detaili- ja mugavustunnetusega Antares 9 lausa kutsub merel rohkem aega veetma. Moodsa ja stiilsena säilitab see väljakujunenud mudelivaliku traditsioonilise elegantsi. Autonoomia, elamismugavus, imetlusväärsus – tal on olemas kõik, et muuta lühireisid suurepäraseks kogemuseks. Oma Airstep® kerega lõikab Antares 9 sujuvalt läbi lainete, pakkudes mugavat sõitu ja ohutut navigeerimist. U-kujuliste istmetega, mida saab muuta päevitusalaks, on paadi atraktiivne avar kokpit (1,53 x 2,40 m) suurepärane koht sõpradega lõõgastumiseks. Antares 9-l saab kasutada kuni kahte 200 hj võimsusega päramootorit, mis on tehnoloogia uusim sõna.

A9_18A2364.jpg-1900px.JPG (605 KB)

OCEANIS 34.1

Purjejaht, mis avab ukse unustamatutele seiklustele. Marc Lombard ja NAUTA Design on taaskord ühendanud jõud, et luua erakordne disain, mis järgib ustavalt 7. põlvkonna Oceanis sarja vaimu. Marc Lombardi meeskond on uue põlvkonna paadi kere kujunduse viinud sammu võrra edasi, et parandada purjejahi jõudlust.

Pere või sõpradega pardal veedetud aeg, eriti nendega, kes alles alustavad purjetamise maailma avastamist, on uute Oceanis disainide südames. Oceanis 34.1 on selle filosoofia täiuslik kehastus, tõotades pakkuda ohutuid kruiisielamusi lihtsalt käsitsetaval purjejahil.

▪️ Avar ja valgusküllane salong, kus on mugav istumisnurk, kööginurk ja laud.
▪️ Kaks avarat kajutit, mis pakuvad privaatsust ja mugavust nii teile kui ka teie külalistele.
▪️ Avar kokpit
▪️ Lihtne juhitavus ja suurepärane purjetamisvõime, mis teeb Oceanis 34.1 ideaalseks paadiks nii algajatele kui ka kogenud purjetajatele.
▪️ Eraldatud tualettruum

oceanis341-ext2.jpg.jpg (210 KB)

BOMBARD JA ZODIAC MOOTORPAADID

Lisaks suurematele veesõidukitele on meie valikus ka väiksemad RIB-id Zodiaci ja Bombardi valikust. Need dünaamilised ja sportlikud paadid sobivad suurepäraselt nii kalastamiseks, lõbusõitudeks kui ka veespordiga tegelemiseks.

Bombard-Sunrider-550-650-Blanc (1).jpg (7.17 MB)

Zodiaci kõige uuemad uudised viivad meid ZODIAC X10CC juurde. Pärast üle 3-aastast uurimis- ja arendustegevust on Zodiac välja tulnud tõeliselt uuendusliku mootorpaadiga, mida turul varem nähtud pole: 10 meetri pikkuse keskkonsooliga paat, mis ühendab endas RIB-kummipaatide ja klassikaliste mootorpaatide eelised ja omadused. 

gif_x10cc_newsletter.gif (527 KB)

Zodiac X10CC hypalon toru pole pelgalt dekoratiivne, vaid võimaldab seda paati RIB-iks nimetada. Võrreldes klassikalise mootorpaadiga, kus on maksimaalne lubatud inimeste arv keskmiselt 10, mahutab X10CC oma pardale 20 inimest. Samuti kaitseb hypalon toru paati löökide eest ja eelkõige tagab väga märgatava stabiilsuse, mida tavalise samas suuruses paadi puhul tunda ei ole.

See ainulaadne, hoolikalt disainitud RIB-paat täidab kõik tingimused ja vajadused ning paneb punkti eelarvamustele, mis võiksid mõnda kasutajat RIB-ide valimise osas heidutada: sellel on kõrged GRP-küljed, mis tagavad maksimaalse mugavuse ja ohutuse. Selle keskkonsooli disain tagab pardal ringi liikumise, kogu konsooli ja istmete ümber. Selle ülimalt stabiilne astmelise põhjaga kere tarbib kuni 30% vähem kütust kui tavaline V-kujuline kere, saavutades samal ajal rekord sõidukiirused (kuni 60 sõlme/111.12 km/h ).

Kokkuvõttes on uus X10CC odavam kui klassikaline mootorpaat samade varustusnõuetega ja sama hinnatasemega: alates 139 000 eurost ilma käibemaksuta (mootoriteta, ilma veo- ja paigalduskuludeta).

EXCESS KATAMARAANID

Sellest aastast on meie valikusesse lisandunud ka Excess katamaraanid. Need stiilsed ja innovaatilised veesõidukid pakuvad unikaalset kogemust merele minekuks. Nende mitmekülgne disain ja suurepärased sõiduomadused teevad neist ideaalse valiku nii perepuhkuseks kui ka üheks mõnusaks avastusretkeks. 

471-excess1100516-lr.jpg (363 KB)

1999-excess-14-1905.jpg (256 KB)

Excess katamaraanid on kooslus tipptasemel disainist, funktsionaalsusest ja jõudlusest. Need veesõidukid ei ole mitte ainult tipptasemel kvaliteediga, vaid ka märgilise tähendusega meremaailmas, kus mugavus ja stiil on esmatähtsad. Excess katamaraanid on loodud selleks, et pakkuda kõike seda ja rohkemat.

Nende ainulaadne disain tagab suurepärase stabiilsuse ja mugavuse merel, võimaldades nautida sõitu ilma ühegi kompromissita. Lisaks on Excess katamaraanid tuntud oma jõudluse poolest, pakkudes dünaamilist ja nauditavat sõiduelamust.

Miks osta veesõiduk Alter Marinest?

Alter Marine pakub personaalset lähenemist, mis võimaldab meil luua kohandatud lahendusi, mis vastavad täpselt iga kliendi vajadustele. Alates esimesest päevast, kui klient meie uksest sisse astub või meiega ühendust võtab, kuni kogu protsessi lõpuni ja kaugemalegi, tagame sujuva kogemuse. Meie eesmärk on mitte ainult pakkuda parimat toodet või teenust, vaid ka tagada, et meie kliendid tunneksid end hoolitsetuna ja rahulolevana igas etapis. Seega, olgu tegemist esmase konsultatsiooni, toote valimise, ostu sooritamise või järelteenuste pakkumisega, võite Alter Marine meeskonnale loota.

Kogenud meeskond on kohapeal, et aidata Sul leida just endale sobiv veesõiduk ning vastata kõigile Sinu küsimustele. 

Märgi kalendrisse kirja 7. juuni ja tule testsõidule!

BRONEERI AEG SIIN